śmiechu warte - informator człopski

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 3

Guben 01-05-15 13:25

Nabór do centrum kuleje a na sekretarza nie udał się co było do przewidzenia wobec braku szerszej oferty pracy. Jest natomiast nowy zastępca burmistrza doskonały człowiek abarotny i znający się na unijnych ratujących gminę pieniądzach. Widać Bekker jest niezastąpiony o czym nie wiedział burmistrz. Nowy zastępca pracuje od trzech dni a jeszcze pozostaje jemu rada.

Odpowiedz Cytuj
śmiech na sali 01-05-15 13:58

A to przecież Bekker miał stworzyć stanowisko viceburmistrza czyż nie ? takie plotki wypuszczali jego przeciwnicy i co się okazało po wyborach ? Kolejna produkcja etatów za mieszkańców pieniądze (z podatków i mandatów)

Odpowiedz Cytuj
Smiech w urzedzie 01-05-15 16:20

Tak jak mowiono drugiego takiego jak Bekker nie bedzie. moze miec facet satysfakcje i nieskrywane wynagrodzenie krzywdy. do tego mowi sie ze otrzymal trzy propozycje z gmin w kraju na prace sekretarza z zamieszkaniem. tylko pogratulowac.

Odpowiedz Cytuj
śmiech na sali 01-05-15 18:11

Nie ma sekretarza jest zastępca burmistrza za nasza kasę, kolejny stworzony niepotrzebny etat. Poczytajcie [LINK]

Odpowiedz Cytuj
śmiech na sali 01-05-15 18:14

A oto kolejna wielka inwestycja wyrób plażopodobny jak za komuny Miała być plaża miejska? jest ? jest. Proszę [LINK]

Odpowiedz Cytuj
śmiecholand 02-05-15 0:07

To nie chce mi się wierzyć by był kolejny burmistrz kto na to wszystko zapracuje co kolejne podwyżki podatków, śmieci. a kto został nowym burmistrzem ktoś z Człopy czy może jakieś chłopy z człopy. a co na to wszystko radni.

Odpowiedz Cytuj
2 02-05-15 0:27

Nastepna kasa pojdzie na nowego kierownika hali.obcego jakby w czlopie nie bylo naszych mieszkancow.brawo

Odpowiedz Cytuj
Hahaha 10-05-15 18:00

Ale beblanine piszecie , że o zawrót głowy przyprawia hahahaha Bekker dostał tyle propozycji pracy z innych gmin , nawet z mieszkaniem ? i co ???? nie skorzystał z tak wspaniałych szans docenienia swych umiejętności ??? nie chciał się dalej rozwijać ??? tylko został w Człopie i poszedł dzieci uczyć ?! hahahhahahahahahaahahahahhahahahahahaahahahahahahaha idzie jajo znieść !!!! hahhahahahhahahahhaaahahahah

Odpowiedz Cytuj
Hahaha 10-05-15 18:27

A o jakiej następnej kasie piszecie na stanowisko kierownika hali ??? przecież jest tylko jeden wolny etat na to stanowisko i żadne dodatkowe pieniądze nie idą. A pan Tymecki sam się zwolnił bo podobno też miał wiele propozycji pracy w różnych firmach , więc widocznie tak samo jak Pan Bekker. No ale Pan Tymecki jednak z tych propozycji skorzystał i wyjechał z żoną , i zapewne tego nie żałuje .... A co do zastępcy Burmistrza to też tylko jedno stanowisko . Kiedyś tą pracę wykonywał Bekker i nazywał się sekretarzem , a teraz na jego miejsce jest powołany zastępca. Zwał jak zwał ... ale to nadal to samo stanowisko i tylko jeden etat ! Natomiast jeśli chodzi o przegranych w wyborach to oni chcieli stworzyć dodatkowe stanowisko dla Rakowskiej , aby miała pełną władę w Gminie , co zresztą sama głośno o tym mówiła . Bekkera na Burmistrza Rakowska zastępca Burmistrza Drab sekretarz i tu by były trzy etaty !

Odpowiedz Cytuj
Hahaha 10-05-15 19:18

I jeszcze jedno , szykanujecie Burmistrza Kmiecia i kpicie ze wszystkiego co robi. Ale będziecie jedni z pierwszych, którzy korzystać będą z plaży. Może i nie jest z prawdziwego zdarzenia i na poziomie wysokim , ale jest . Jest taka na ile było stać gminę i nie jeden tam pójdzie dupsko wymoczy i położy . Z drugiej strony czy warto jest inwestować olbrzymie pieniądze dla chuliganów którzy wszystko dewastują??? Przecież była bardzo ładna kładka przy jeziorze Trzebińskim , ławeczki ... I co zrobiliście ???? Wszystko wyrwane , zdewastowane , deski pływały po jeziorze , rozpalane ogniska na podeście , butelki rozbite po alkoholu, totalny syf !!!! W ciągu jednego sezonu wszystko doprowadzone do ruiny !!!!! Więc pytam was jeszcze raz , czy warto wydawać olbrzymie pieniądze, pieniądze nas wszystkich i budować plaże z prawdziwego zdarzenia ??? Kiedyś Człopa miała swoją plaże , ale cóż ... Doszli do władzy i wszystko wysprzedali nie patrząc na ludzi i ich potrzeby. Gdzie wtedy byliście ?? dlaczego nie krzyczeliście do władzy , że zabiera wam plaże ??? Dziś jesteście obrońcami Pana Bekkera , a kiedyś Rakowskiej . Gdyby ode mnie to zależało , to nie zrobiłabym dla was żadnej plaży , szkoda na was pieniędzy !!!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem