śmiechu warte - informator człopski

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 3

He 12-05-15 17:42

Widzisz ha ha nie w tym rzecz o tym jednym wolnym etacie. Etatów jest więcej i my społeczeństwo za to płacimy. Płacimy za jakąś durną decyzje o wybudowaniu takiej hali.Wszystkie gminy odpychały się od narzucanej budowy a my jak to na wsi bywa potwierdzamy chęć budowy.Etaty, koszty utrzymania, brak wpływów(zakaz) remonty to za to wszystko płacimy . Na wsi taki obiekt generujący koszty. A co do atakowania urzędującego ( 20 głosów ) to każdy ma prawo wypowiedzieć się o kandydacie co wie co robił w przeszłości czym był Starał się i prosił się o głosy na funkcje publiczną i co kto wiedział mógł sobie pisać. Ktoś kto nie chce by o nim pisano że był w PZPR ORMO czy ub vb zb to nie prosi się o głosy zauważ prosi się.I jeszcze jedno nie chodzi przecież o pomost plażę czy parking. Ty nie rozumiesz że chodzi i wypuklenie tych normalnych przyziemnych prac do rangi wielkich osiągnięć zrobionych w trakcie 4 już prawie 5 lat pracy i to na skale województwa czy kraju.I to by było nic gdyby nie wydano za moje pieniądze broszurkę wyborczą za blisko 20 tyś zł.A ty poruszasz jakąś pływającą deskę za 10zł i zapewne na przepięknym??? jeziorze zaraz będą pływać kolejne.Bo jeżeli młodzież nie ma co robić (brak organizacji ferii) to tak jak na wsi będą niszczyć i psuć.Ha ha jak widzisz nikt nikogo nie atakuje jak ty to piszesz szykanuje i co jak myślisz gdzie pójdzie obecny po administrowaniu gminy by mieć ciągłość pracy no? ha ha ha.

Odpowiedz Cytuj
Hahaha 13-05-15 11:49

Zgadzam się z tobą co do hali sportowej. Została wybudowana wbrew nas wszystkim , za wszelką cenę aby zyskać miano dobrego gospodarza. Nie patrząc w przyszłość , koszty utrzymania , zatrudnienia ludzi , utrzymania obiektu , spłaty kredytu - olbrzymiego kredytu !!! I kto dzisiaj za to płaci ??? My społeczeństwo !!! A kto to zrobił ??? Rządy Rakowskiej i Bekkera !!! To są właśnie ich wspaniałe pomysły na rozwój Gminy i dzisiaj kto za to płaci ?? MY SPOŁECZEŃSTWO !!! Czy oni ponieśli konsekwencje PRAWNE za to , że rozwalili budżet Gminy ? NIE Że zadłużyli naszą Gminę , wysprzedali wszystko co możliwe . Dziś my wszyscy płacimy za ich decyzje , że Gmina nie ma pieniędzy na nic i jest ciężko , bo musimy utrzymywać obiekt, który nie przynosi zysku i nikomu tak naprawdę nie jest potrzebny , a jeszcze spłata kredytu !!!

Odpowiedz Cytuj
He 15-05-15 14:06

Ha... wystarczy jedno ha ale z czego tu się śmiać? Dobrze,że widzisz plusy a głównie minusy tej hali.Piszesz o poprzednikach podejmujących fatalne decyzje ale co za pojęcie o prowadzeniu urzędu ma, mieli nauczyciel,nauczyciele.To cud,że nie doszło,dochodzi do większych wpadek.No a wiesz jaki kredyt poszedł na blok socjalny. A wiesz,że to my spłacamy to wszystko poprzez dodatki mieszkaniowe,socjale co niektóre osoby przed przeprowadzeniem się nie mieli lub mając wypasione auta czy dobrze zarabiających konkubentów jakimś cudem otrzymywali pomoc i otrzymują. Tak pracuje opieka, takie robią wywiady.A my naszymi podatkami to spłacamy oni z dobrym samopoczuciem się .... .Jaki dług? Wiesz?

Odpowiedz Cytuj
Hahaha 18-05-15 10:28

Porównujesz halę sportową z wybudowaniem domu socjalnego ? Mogę tylko napisać ha ha ha ... A co do osób , które twoim zdaniem nie powinny otrzymać mieszkania socjalnego uważam , że pretensje kierować do kierownika Opieki Socjalnej . Ja osobiście cieszę się , że powstał dom socjalny i uważam że Gmina powinna więcej mieszkań wybudować i nie tylko dla ludzi biednych, ale również dla ludzi młodych . I mimo , że ja osobiście nie potrzebuję żadnego mieszkania z Gminy, jestem za wsparciem ludzi młodych i ludzi potrzebujących pomocy .

Odpowiedz Cytuj
He 22-05-15 18:58

Z czego ty się śmiejesz ? nie wiem. chyba, że byłeś na rybach jak większość z tej wsi i nawkładałeś sobie do głowy kiełbików. nie było porównań do hali czy negowania,pretensji przydziałów mieszkań. co mnie to obchodzi czy ciebie. wskazano tylko na spłacanie budowy pośrednio przez podatników za pośrednictwem przeróżnych dodatków socjalnych, które to osoby przed przeprowadzką nie pobierały a do tego będąc dobrze sytuowanymi np.wypasione fury wystąpiły o socjal ukrywając konkubinowskie więzi. a my podatnicy spłacamy ten interes. w jednym tobie kiełbiki nie zaszkodziły w głowie w tym, że oba jesteśmy za kolejnymi budowami domów na zdroworozsądkowych zasadach bez przesady w dodatkach socjalu i umizgach do wyborców.

Odpowiedz Cytuj
Hahaha 01-06-15 10:32

Nie wiem co to kiełbiki , ale podoba mi się hahaha Nie chodzę na ryby , ale lubię je jeść , mniam, mniam ... Zastanawiam się skąd w tobie tyle złośliwości , zgryzoty i chęci ubliżania innym? Lepiej się potem czujesz ? poprawia ci to humor ? Raz piszesz o ludziach i ich życiu prywatnym furach wypasionych i konkubinatach. A w kolejnym zdaniu przeczysz sam sobie , a co mnie to obchodzi .... Czytając ciebie zastanawiam się nad jednym , Czego ty chcesz ? Do czego dążysz ? Co masz na myśli ? Jest mi ciężko zdiagnozować o co naprawdę ci chodzi ? A ty wiesz ???? Z tego co piszesz wnioskuję , że wszystko jest zle . I najlepiej byłoby nic nie robić aby podatnicy w naszej Gminie nie ponosili kosztów , a może nawet Burmistrz zniósłby podatki , a pieniądze które są w kasie Gminy dał tobie . Byłbyś wtedy zadowolony ??? A może znowu byłoby zle ?? Bo nie tyle pieniędzy byś dostał na ile byś liczył ? Ja porównując halę sportową z domem socjalnym wskazuję na potrzebę . Hala tak naprawdę nikomu nie potrzebna i wybudowana za olbrzymie pieniądze , obciąża budżet Gminy na wiele lat i blokuje rozwój i inwestycje. Za takie pieniądze można było wybudować wiele mieszkań w Gminie na których Gmina jeszcze by zarobiła . A tak mamy mauzoleum Rakowskiej i Bekkera .

Odpowiedz Cytuj
He 06-06-15 15:32

Nie wiesz co to kiełbie? to skończyłeś naukę na Człopie lub po wojnie tatuś przywiózł ciebie w taborze /3 razy ha/ jesteś matołem? bo kiełbie we łbie to literatura ale o czym z tobą pisać skoro tego nie wiesz i jeszcze - mniam /3 twoje ha/. myli ci się wszystko życie prywatne z przeczeniem. skont to się tobie bierze? ty weź udaj się do pana tworkowskiego po diagnozę o której piszesz. jakie pieniądze? w gminie? jakie podatki? to jednoosobowa firma ma więcej kasy od wiejskiej gminy. ale skoro wolisz by twoja kasa /kupując np. w dino kefir sól bułkę/ - szła na broszurkę za 20tyś, czy płacić pensje gdy nikt nie przychodzi do pracy! lub wolisz dopłacać do socjalu osób...itd to płać. twoja sprawa jak się ma kiełba - nie łykni ameby. wolisz wydawać jak wydają kasę na na p.i L.to klaskaj i mlaskaj. a mauzoleum po okresie /no wiesz ilu lat?/będzie się bilansować.

Odpowiedz Cytuj
Henia 07-06-15 19:05

Przyjeżdżam niekiedy na długie weekendy z pracy za granicą i czytam sobie co nowego się dzieje. Ty hha ha ha ładnie się wpuściłeś w maliny nie dosyć,że nie wiesz kto pisał o kiełbach to jeszcze mlaskasz w swojej niewiedzy zajadając ryby a właśnie napisana przez ,,O,, jest o rybaku.... .Drugie znaczenie tego jest niestety inne, dla ciebie przykre... . Ładnie cię wpuścił z kolei - he w uliczkę.

Odpowiedz Cytuj
Hahaha 08-06-15 1:09

I to jest właśnie śmiechu warte hahaha Jak to mówią uderz w stół, a nożyce się odezwą . Wystarczyła mała podpucha i wyszło szydło z worka , kim jesteś he Jaki poziom reprezentujesz , jaką kulturę i co masz w głowie ....? Pustogłowie , puk , puk aż dudni Do tego frustracja , nienawiść , zawiść , zadziorność , ciekawe jakim ciebie transportem przywiezli ? Więc jeśli ci w moim kraju się nie podoba to wracaj skąd przyjechałeś !

Odpowiedz Cytuj
He 04-07-15 21:24

Przepraszam wpuściłem Ciebie w maliny, kiełbie nie chciałem przepraszam wychodziłem z założenia, że orientujesz się a Ty nie utrzymujesz równowagi na nocniku. pozostają tobie ręczne robótki i koniecznie kontakt z tworkowskim ale uważaj bo tam ostatnio załatwili amerykana.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem