Afera podsłuchowa we wsi

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 4

Gość 03-11-14 22:37

Tymecki , Bekker , Rakowska wspólny front przeciwko obecnemu Burmistrzowi.

Odpowiedz Cytuj
Dragi 03-11-14 22:59

Autor 03-11-2014 21:37:56 Tymecki , Bekker , Rakowska wspólny front przeciwko obecnemu Burmistrzowi.
Gościu zapoznaj się z wątkiem i pisz na temat dziękuje

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-11-14 23:29

Do Rady Powiatu ,okreg 3 z Platformy Obywatelskiej startują : 1) Gostołek Andrzej 2) Rakowska Halina Na Burmistrza w Człopie Rakowska startuje jako Samorządność i Praca , Bekker - Platforma Obywatelska , Tymecki - Wasza Gmina i motto wyborcze " postawić Gminę na nogi " Rakowska obiecuje tanie działki dla młodych ludzi którzy chcieliby się budować. Ciekawe które działki ? bo wszystko sprzedane przez 12 lat panowania wraz z Bekkerem . A może myśli o swoich ? Bekker obiecuje stworzenie miejsc pracy dla ludzi młodych i wykształconych aby nie musieli wyjeżdzać z Człopy , a ci którzy wyjechali aby mieli gdzie wrócić, oraz obniżenie podatków. Ciekawe jak chce to zrobić bo nic konkretnego nie przedstawia Pan poza stwierdzeniami " chciałbym " " jeśli będę mógł " Na terenie Człopy nie ma już działek na których mógłby powstać zakład pracy lub fabryka . Wszystko wraz z Rakowską sprzedał Pan . Obniżyć podatki ? komu ? Przedsiębiorcą ,którzy Pana i Rakowską wspierają w wyborach ? To w takim razie z czego chce Pan utrzymać Gminę i spłacić długi zrobione przez 12 lat na 1,5 mil zł. Z nas bezrobotnych ? Rencistów i Emerytów ? Po wygranych wyborach chce Pan stworzyć kolejne stanowisko w Gminie Zastępca Burmistrza Dla kogo szykuje Pan ten stołek ? dla byłej szefowej ? A sekretarzem Tymecki ? Tymecki : chce postawić Gminę na nogi , podsłuchami ? A może sam siebie dzięki Gminie ?

Odpowiedz Cytuj
AA 04-11-14 10:48

@gość - pisz CZŁOWIEKU NA TEMAT !!! Temat brzmi "Afera podsłuchowa we wsi". Umieszczaj swoje "złote myśli" dotyczące wyborów np. w temacie: "kto startuje w wyborach"

Odpowiedz Cytuj
Grazia 04-11-14 20:44

Tylko obiecanki. Śledzę poczynania wszystkich kandydujących na burmistrza. Zastanawiające jest , że Bekker obiecuje,a dlaczego przez 12 lat nic nie zrobił. Każdy miał prawo wnieść swoje uwagi dotyczące pracy urzędu, burmistrza. Mógł pozyskać fundusze dla gminy, dlaczego nic nie zrobił. Znam tego człowiek i wiem , że nic nie zrobi to tylko mydlenie oczów wyborcom. Młodzi ludzie nie mają tu przyszłości ,a problem bezrobocia to problem ogólnopolski. Można warto zapytać o konkrety. Gwarantuję,że będzie brak odpowiedzi.

Odpowiedz Cytuj
Lup 07-11-14 11:07

Właściwy front.Ostatnio był przeciwko Rakowskiej. Burmistrz powinien się zmieniać co 4 lata, taka zasada jest właściwa. Nie ma ludzi niezastapionych i jedynych.

Odpowiedz Cytuj
Zen 07-11-14 23:28

Niby tak , ale jak się człowiek przyjrzy i zastanowi to z obecnych kandydatów tylko Pan Kmieć NIE POTRZEBUJE stołków dla swojej rodziny . Cała reszta pcha się do koryta aby ustawić siebie i najbliższą rodzinę .

Odpowiedz Cytuj
Student prawa 08-11-14 10:09

Pan Kmieć nie zrobi nic dobrego, i nie wierze w jego dobre intencje a gdzie w jego programie tworzenie miejsc pracy? Komunalka jest dla ludzi ze średnim wykształceniem a dla ludzi po studiach zostaje Orlen Iliko, gdzie pracują na stanowiskach przyniesie wynieś i pozamiataj. Dlatego młodzi wyjeżdżają i Czlopa stanie sie kolejnym wymarlym miasteczkiem gdzie poza plotkami ludzie nie maja swojego życia. Tylko Pan Bekker moze cos tutaj zmienić tez nie ma rodziny w Czlopie i nie bedzie obsadzał stanowiskami swojej rodziny. Jako nauczyciel zawsze był w porzadku dla swoich uczniów, kto miał z nim zajęcia w szkole ten wie-zawsze był sprawiedliwy. Kto nie miał niech porozmawia z Panem Bekkerem a pozniej z Kmieciem i sam wyciągnie wnioski. Tylko Jerzy Bekker!! Popieram w 100% ze względu na uczciwość!!!

Odpowiedz Cytuj
Zen 08-11-14 11:36

Nauczyciel może i był z niego dobry , ale od 16 lat pracuje już w Urzędzie na stanowisku sekretarza i przez te wszystkie lata nic nie zrobił dla ludzi wykształconych ( jak się tobie marzy studencie prawa ) poza tym skoro studiujesz prawo to twój światopogląd powinien być większy i świadomość tego , że żaden Burmistrz kancelarii ci nie otworzy. A jaki program przedstawia Pan Bekker dla ludzi wykształconych ???? Poproszę o konkrety ??? A co do rodziny to ostatnio się powiększyła i nie jest tak całkiem sam

Odpowiedz Cytuj
Student prawa 08-11-14 14:28

Jako student prawa mam przedmiot prawo administracyjne, i teraz do Ciebie nieuku..pracować moge poza Człopą ale mieszkać chce wlasnie tutaj! KAŻDY MIESZKANIEC Gminy CZLOPA ma prawo do oglądania wszelkich dokumentów w gminie mówi o tym ustawa o jawności i przejrzystości dokumentów. Wiec obiecuje Ci ze poproszę o większość dokumentów odnośnie ostatnich inwestycji w Czlopie, przejrze każda inwestycje dogłębnie, co kto robił i za jakie pieniądze i bede przyglądał sie korupcji bo mam wiele wątpliwości co do inwestycji i firm które je wykonują, wiec szanowny urzad niech szykuje dobre ksero bo zapytań bedzie wiele. Ludzie z sąsiedniej gminy mówią o przekrętach w naszej gminie wiec je sprawdzę a profesorów z uczelni mam najlepszych którzy pomogą mi w informowaniu odpowiednich instytucji żeby rozwiać moje wszelkie wątpliwości-sami zadeklarowali pomoc. A jeżeli jestes jednym z urzędników to mowię Ci do szybkiego zobaczenia. Burmistrz Człopy-Jerzy Bekker 16lat doświadczenia jako SEKRETARZ Zna problemy gminy i wie co moze naprawić w naszej wspaniałej i urokliwej mieścinie!!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem