Afera podsłuchowa we wsi

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 4

Adrian 13-11-14 9:53

Każdy ma prawo do informacji publicznej i ty jako student prawa , chociaż nie wierzę że jesteś studentem prawa ,o tym wiedzieć i nie czekaj pisz do instytucji do tego przeznaczonych . Nie czaruj . Ustawa o jawności i przejrzystości dokumentów obowiązuje. Wyglądasz mi na psychopatę . Wszędzie podawane są informacje na ten temat - kto za ile wykonywał inwestycje . Gdyby burmistrz nie wykonywał zadnych inwestycji , napewno byś narzekał że ich nie ma . Może to cię boleć .Ludzie z sąsiedniej gminy mówią o dużej liczbie inwestycji w naszej gminie i są zaskoczeni że podobne gminy a u nich nic nie zrobiono przez te cztery lata . Czytałem ostatnie wydanie gazetki w której podano inwestycje zrobione przez burmistrza Kmiecia , nie było nigdy tyle zrobionych . Życzę sobie i mieszkańcom aby to zostało kontynuowane oraz żyło się wszystkim spokojnie i bezpiecznie . Naprawdę mało widzisz jak się zmieniła Człopa . Wraz z rodziną głosujemy na obecnego burmistrza Zdzisława . Ma rządzić chłop A nie baba !

Odpowiedz Cytuj
Afeee 13-11-14 10:49

Podobno ludzie z sąsiedniej gminy współczują co niektórym i ich rodzinom, ze widzicie tylko budynki i chodniki. Nie wiesz co się dzieje w gminie czy tylko udajesz?

Odpowiedz Cytuj
MOGĄCE BYĆ UŻYWANE 13-11-14 11:37

Śmierdzi ta PSEUDOAFERKA aż oczy bolą! Kamera z mikrofonem - nie żaden podsłuch. Na 2 tygodnie przed wyborami u syna kandydata na burmistrza wykryto kamerę z mikrofonem która była zainstalowana kilka lat temu i mogła być używana. WOW! PO PIERWSZE: "firma instalowała w obiekcie wiele kamer. Tylko jedna z nich była w komplecie z mikrofonem." czyli żadne podsłuchy jak ktoś tu bazgrze, żaden jeden podsłuch a kamera z mikrofonem! Kamery z mikrofonem są w laptopach, kamerkach internetowych, telefonach, smartfonach, tabletach etc i nikt tego podsłuchem nie nazywa PO DRUGIE: - "W centrum jest system monitoringu – mówi burmistrz Zdzisław Kmieć. - Są zainstalowane kamery, a przy jednej z nich dodatkowo mikrofon. Rozmawiałem w tej sprawie z firmą, która instalowała kamery. Jest to urządzenie sprawne, MOGĄCE BYĆ UŻYWANE do nagrywania rozmów. Burmistrz, opierając się na informacji z firmy instalującej urządzenie uważa, że było to w pełni sprawne urządzenie, mogące rejestrować zarówno obraz, jak i dźwięk." Niepewność, żadnych konkretów. Nikt nie sprawdził czy było cokolwiek nagrywane ale ziarno trzeba było zasiać. Dobrze, że nie znaleźli u niego noża bo jak wiadomo nóż służy w kuchni ale również jest to urządzenie MOGĄCE BYĆ UŻYWANE do dokonania zbrodni, no a wtedy zwolnienie to mały pikuś PO TRZECIE: "Zainstalowano ją w korytarzu, ale - jak twierdzi były kierownik - nie w pobliżu pokoju socjalnego pracowników, tylko bardziej w pobliżu magazynku na środki czystości." Czego można dowiedzieć się z magazynku ze środkami czystości? Co mówi domestos do ścierki? PO CZWARTE: Po co? Podziały, kto jest z kim i kogo ktoś nie lubi, kto kogo klepie po plecach i jak głęboko ... widać dobrze, nie trzeba żadnych podsłuchów. Był "dziadek z wehrmachtu" - "To lipa, ale ciemny lud to kupi" Jeśli po wyborach okaże się, że żadnego podsłuchiwania nie było to mam nadzieję, że ktoś kto to nadmuchał zrezygnuje ze stanowiska. ŹRÓDŁO: [LINK]

Odpowiedz Cytuj
Afer 13-11-14 15:38

Afera i podsłuch na wsi.to jest dobre.tego nawet nie kupią kabarety które w swoim programie na słowo nauczyciel to sala parska śmiechem to tak na marginesie.afera na wiosce.przecież tu każdy każdego zna na wylot wie kto skąd przyjechał z jakich drewnianych domków w murowane poniemieckie. podsłuch po co komu, jest teraz taka aparatura takie pluskwy że w kamerach są niepotrzebne mikrofony i to jak ktoś zauważył przy papierze toaletowym czyli do dupy. i tak jest z tą aferą jest do .... .ale oczywiście syn kandydata , a bo to syn widocznie ma w tym interes i tak można w nieskończoność byle by dokopać przeciwnikowi.to na wsi raczej jest normalne bo czym mają żyć zielone ludki.

Odpowiedz Cytuj
MOGĄCE BYĆ UŻYWANE 13-11-14 17:19

Wygląda to trochę śmiesznie i trochę strasznie. Nie wiem jak było nie wiem kto ma racje. Są właściwe organa i niech sprawdzają. Oby to nie była gra wyborcza żadnych ze stron.

Odpowiedz Cytuj
Włodek 13-11-14 17:33

Jeżeli wygra Kmieć to Wach będzie Sekretarzem, bo siedzi w gminie od rana do wieczora, ma jednego pracownika który pracuje 24h/dobę robiąc większość zleceń w gminie, a jego żona Skarbniczka patrzy ile w gminie kasy do wydania. Martwię się o zdrowie tego pracownika Pozdrawiam!

Odpowiedz Cytuj
MOGĄCE BYĆ UŻYWANE 13-11-14 19:18

Dziwnie dyskusja tu się toczy to nie dla mnie niie chce by ktokolwiek odebrał moje wpisy jako atak personalny, atak na którąś ze stron, frakcji, obozów itp. Jesli ktoś poczuł się urażony moimi wpisem to przepraszam nie to było moja intencją.

Odpowiedz Cytuj
Afera 28-12-14 20:45

Co te chlopy z czlopy tworza podsluch na wsi. kto to wymyslil? prosze o nazwisko tego kto to tworzy co to za chlop? co szukal restauracji sowa? przeciez zadnej restauracji nie ma na wsi . kto ludziom wciska kit. to qwa jest ladna sciema i za to powinno sie karac do trzeciego pokolenia wstecz.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem