Cała prawda o p. Halinie rakowskiej i jej rządach

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 5

Max-srax 23-11-14 12:28

Czyli co zona Wacha jako główna księgowa w urzedzie za niby zrobione przez niego prace przelewala pieniadze na ich wspolne konto. To sie nadaje do uwagi w tvn. Skandal na slale panstwową. Oj poleca glowy, posypia sie wyroki. Towarzyszu kmiec komuna sie skonczyla i takie rzeczy nie przejda bez rozglosu. Ludzie opanujcie sie nie glosujcie na tego czlowieka.

Odpowiedz Cytuj
Deniro 23-11-14 13:17

Nie wiem dlaczego tak uczepiliście się Waldka Wacha, chodząc po Człopie wiem, co zrobił Waldek a co inni kontrahenci. podam tylko dwa przykłady -Czaplice- ogrodzenie hydroforni i ogrodzenie studni , jedno robił Waldek a drugie wykonawca projektu. Proszę podać 10 elementów różniących te dwa obrazki. -Człopa- chodnik na ul. Mickiewicza, prawą stronę w kierunku Tuczna robił Waldek lewą A. Gostołek , tu można podać więcej elementów różniących te dwa obrazki. Już obcy przyjeżdżają na przetargi do Nadleśnictwa, a potem nasi chłopaki muszą u nich tyrać za psie pieniądze.

Odpowiedz Cytuj
Dragi 23-11-14 13:32

Autor 23-11-2014 12:17:12 Nie wiem dlaczego tak uczepiliście się Waldka Wacha, chodząc po Człopie wiem, co zrobił Waldek a co inni kontrahenci. podam tylko dwa przykłady -Czaplice- ogrodzenie hydroforni i ogrodzenie studni , jedno robił Waldek a drugie wykonawca projektu. Proszę podać 10 elementów różniących te dwa obrazki. -Człopa- chodnik na ul. Mickiewicza, prawą stronę w kierunku Tuczna robił Waldek lewą A. Gostołek , tu można podać więcej elementów różniących te dwa obrazki. Już obcy przyjeżdżają na przetargi do Nadleśnictwa, a potem nasi chłopaki muszą u nich tyrać za psie pieniądze.
Deniro ja byś znał prawo o zamówieniach publicznych to byś nie pisał bzdur na tema nadleśnictwa .

Odpowiedz Cytuj
CTRL 23-11-14 14:53

Dokładnie, specyfikacja określą zakres prac. Wygrywający przetarg przedsiębiorca wykonuje zadania narzucone w specyfikacji i ktoś ta robotę potem odbiera. Więc jak jest hu...to się jej nie odbieRa. Więc Waldek nie ma co poprawiać. Za rządów zdzisia klamczuszuka nie ma przetargów na wszystko a wszystko musi być zrobione w przetargu bo są to pieniądze publiczne i Kmiec nie może zlecać roboty tym co mu pasuja albo dziwnym trafem wygrywa wszystkie przetargi jeden Waldus.. Np. Świeża inwestycja Waldusia, 150 m2 parkingu za 60 tys. Ku... szok za co. Znajomy budowlaniec mi mowil ze koszt materiału to max 5-8 tys. Reszta to zysk i niewielkie wydatki pracownicze. To jest prawe działanie Kmiecia? Trzeba zakończyć jego urzędową prywate.

Odpowiedz Cytuj
Max 23-11-14 22:29

DLACZEGO MNIE OPLUWACIE piszac z mojego Nicka lub mas-starks itd.. POTRAFICIE TYLKO TO ROBIĆ mała rada ZACZNIJCIE OD PONIEDZIAŁKU BRAC STOERAN BO ZWIERACZE KOMUS TU WIDZE MOCNO PUSZCZAJĄ co zrobicie jak wygra P. Kmieć podaplicie mu dom czy coś innego. Taki zieje z was JAD 10 x TAK na Kmieć-ia a wcześniej na niego nie głosowałem LECZ TERAZ TO ZROBIE PATRZĄC CO WYPISUJECIE

Odpowiedz Cytuj
Wołki 23-11-14 22:51

Jad to czuć od ludzi popierajacych Kmiecia, jeżeli ma ktoś inne zdanie, to rzucają obelgami na lewo i prawo, a u Banka który jeździ po wioskach od domu do domu można otrzymać kawałek-jadu śliny bo aż się pieni jak ludzie mówią mu że będą na Bekkera głosować Tak jak i ja Panie Jurku, 20 głosów z Wołowych Lasów na Pana od naszej rodziny trzymamy kciuki!!

Odpowiedz Cytuj
Kapiletto 23-11-14 23:21

Banko a jaki poziom reprezentuje.podłoga

Odpowiedz Cytuj
Zen 24-11-14 2:33

Patrząc na to jakie ciśnienie i parcie na władzę ma Bekker większość ludzi w Gminie popiera pana Kmiecia . Bekker zdradził większość swoich wyborców z pierwszej tury , wypierał się Rakowskiej i Tymeckiego i twierdził , że z nimi nie ma nic wspólnego . A teraz oni go wspierają i handlują głosami wyborców . Wyszło wszystko na jaw .przez to stracił u dużo ludzi poparcie . Ci co popierali Bekkera w pierwszej turze większość nie chce iść wcale głosować . Nie dziwię się !!!

Odpowiedz Cytuj
Majka 24-11-14 8:58

Wybranie. Kmiecia to zadłużanie gminy. Kmieć. = Wach = szkoda kasy z naszych podatków.

Odpowiedz Cytuj
Zikk 24-11-14 9:51

Autor 24-11-2014 01:33:38 patrząc na to jakie ciśnienie i parcie na władzę ma Bekker większość ludzi w Gminie popiera pana Kmiecia . Ci co popierali Bekkera w pierwszej turze większość nie chce iść wcale głosować . Nie dziwię się !!!
To ciśnienie i parcie to widać gdzie indziej choćby po trwającej od miesiąca akcji na tym forum, która nabrała tempa zaraz po pierwszej turze, niszczeniu od 2 tygodni plakatów p.Bekkera. Komuś ostro puściły nerwy skoro co noc muszą je zrywać. Przepytałeś wszystkich wyborców p.Bekkera i większość powiedziała tobie, że nie chce iść na wybory? A to dobre. Czego to ludzie nie są w stanie napisać

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem