Cała prawda o p. Halinie rakowskiej i jej rządach

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 5

Malwina 26-11-14 5:10

KMIEĆ TO były ORMOWIEC trzeba było to powiedzieć wyborcom 4. Lata temu to by go pogonili.

Odpowiedz Cytuj
Zosia 27-11-14 0:07

Ormowiec czy nie ormowiec!mam to w nosie!najwazniejsze ze jest czlowiekiem z ktorym mozna porozmawiac o wszystkim.nie nosi sie ze jest burmistrzem.dajcie juz ludziska spokoj z tym slowem ormowiec-a wasz ojciec dziadek czy inny czlonek rodziny nie byl ormowcem? oddaje glos na Kmiecia i moja kilkunasto osobowa rodzina.

Odpowiedz Cytuj
Fu 27-11-14 9:58

Mój dziadek dostał pare razy pałką po plecach od ORMO za nic i zawsze sie nimi brzydził, mówił że to ludzie bez sumienia

Odpowiedz Cytuj
Zen 27-11-14 10:41

Nie chcę układu który już był !!! Bekker , Rakowska a teraz dochodzi Tymecki za wszelką cenę chcecie przejąć władzę dla własnych korzyści !!! wszystkie plugawe oskarżenia z waszej strony na Burmistrza Kmiecia są waszą kampanią wyborczą !!!! Opluwacie Pana Kmiecia bo nie wszedł z wami w żadne układy i przez 4 lata był porządek w Gminie !!!! A wam się to nie podoba , chcecie mieć swojego Burmistrza takiego , który wam się nie przeciwstawi i pozwoli na kręcenie interesów za Gminne pieniądze !!!! Mam nadzieję , że ludzie to widzą i pójdą w niedzielę zagłosować na pana Kmiecia , aby dalej panował porządek , spokój i nasza Gmina rozwijała się w należytym kierunku . A nie wasze prywatne interesy !!!!

Odpowiedz Cytuj
Global 27-11-14 11:06

Autor 26-11-2014 23:07:40 ormowiec czy nie ormowiec!mam to w nosie!najwazniejsze ze jest czlowiekiem z ktorym mozna porozmawiac o wszystkim.nie nosi sie ze jest burmistrzem.dajcie juz ludziska spokoj z tym slowem ormowiec-a wasz ojciec dziadek czy inny czlonek rodziny nie byl ormowcem? oddaje glos na Kmiecia i moja kilkunasto osobowa rodzina.
Dziecko o pseudonimie zosia czy ty znasz troszke historii,wisz kim byli ormowcy bez wyjatku , ba ja wiem bo byłem przez nich nieraz skatowany za prawde i za to żeby Ci się żyło w takich czasach jak nie teraz a nie w głebokiej komunie Do ormo brali największych głąbów, albo ktoś musiał być głąbem żeby tam się zaciągnąć. Przepraszam takiego burmistrza nie chcemy.

Odpowiedz Cytuj
ZSrnxV 27-11-14 11:19

Autor 27-11-2014 09:41:09 nie chcę układu który już był !!! Bekker , Rakowska a teraz dochodzi Tymecki za wszelką cenę chcecie przejąć władzę dla własnych korzyści !!! wszystkie plugawe oskarżenia z waszej strony na Burmistrza Kmiecia są waszą kampanią wyborczą !!!! Opluwacie Pana Kmiecia bo nie wszedł z wami w żadne układy i przez 4 lata był porządek w Gminie !!!! A wam się to nie podoba , chcecie mieć swojego Burmistrza takiego , który wam się nie przeciwstawi i pozwoli na kręcenie interesów za Gminne pieniądze !!!! Mam nadzieję , że ludzie to widzą i pójdą w niedzielę zagłosować na pana Kmiecia , aby dalej panował porządek , spokój i nasza Gmina rozwijała się w należytym kierunku . A nie wasze prywatne interesy !!!!
Człowieku co ty piszesz. Układy to teraz były prze jego krótki okres. Układ KMIEĆ - NOWICKI - GUTOWSKI NAJPIERW W CZASIE POPRZEDNICH WYBORÓW NIE ZOSTAWIŁ NA NICH SUCHEJ NITKI, POTEM STALI JEGO SPRZYMIERZEŃCAMI NOWICKI - FACET Z PROBLEMEM ALKOHOLOWYM KTÓRY ROZWALIŁ NIEJEDNĄ I GUTOWSKI WSZYSCY REPREZENTUJĄ POZIOM PODŁOGI KMIEĆ NIE POTRAFI NIC ROBIĆ POZA RŻENIEM. SPRÓBUJ Z NIM TERAZ POROZMAWIAĆ, NIE DA RADY BO TO PAN BURMISTRZ WIELKA PERSONA. TERAZ TO W GMINIE SZŁY LEWIZNY, WIDAĆ TO DOSKONALE PO KASIE MIASTA. DOKOŃCZYŁ INWESTYCJE KTÓRE ZACZĘŁA RAKOWSKA I BYŁY ZAPLANOWANE I POSZŁY Z AUTOMATU W JEGO KADENCJI I SIĘ CHWALI ŻE BYŁY JEGO, ŚMIESZNY Z CIEBIE CZŁOWIEK. Układ KMIEĆ - NOWICKI - GUTOWSKI TYM PANOM DZIĘKUJEMY. PRZEPRANY MÓZG PRZEZ PROPAGANDĘ PRL KTÓRA ZOSTAWIŁA PIĘTNO NA PSYCHICE. SORRY ALE SIĘ NIE NADAJE.

Odpowiedz Cytuj
Zosia 27-11-14 13:57

Posluchaj global nie wolno mierzyć wszystkich jedna miarka,bo mozna kogos skrzywdzic!pamietj chlope o tym!a historie znam jezeli ci o to chodzi bo dzieckiem nie jestem!kazdy glosuje na kogo chce i nikt nikomu nie moze narzucac tego czy owego.nienawidze tylko jak jeden drugiego obraza!ja zdania nie zmienie!GLOSUJE NA KMIECIA!

Odpowiedz Cytuj
Malwina 27-11-14 18:54

Kaniowski zbiera Extra Walcz wysłany przez Kmiecia, Wacha, itd w Naszej Gminie

Odpowiedz Cytuj
Kapiletttttto 27-11-14 19:59

Banko rzecznikiem prasowy albo psem za etat dla córeczki i zięcia u urzędzie

Odpowiedz Cytuj
Eldx 27-11-14 20:21

Ekipa Gutowski, Nowicki to Szczwawne lisy. KMIEĆ myślał, że Urząd to prywatna Firma !!!!!! Po co mu ten W......

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem