Co ma robić ta młodzież po szkole

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Gggg 16-01-15 18:52

Wiele osób narzeka na człopska młodzież z powodu tego ze szlaja sie po mieście i nic nie robi. Ja się zastanawiam co my mamy robić jak wszystko jest zamknięte. ORMO-wiec robi z tej moescony taki busz jak kraje trzeciego świata. Wszystko zamknięte na trzy sposty jak np. hala na której oczywiście nie mozna pograć bo zawsze jakiś pacan nie pozwala. Stadion to tez dno, ze nie można grać, chodz rozumiem ze np. ludzie wyprowadzają tam psy. No i kwestia naszej "plaży", ciekawe jaki przekręt bedzie przy jej podowie. Już wiem ze przez takich ludzi przy władzy nie miło przypominam sobie wolny czas w tej mieścinie. Kolejna kwestią która chciał bym poruszyć, jest monopolizacja transportu publicznego (w tym wypadku PKS).Chcąc ztad wyjechać w sobotę nie ma jak. Niech mi to ktoś wytłumaczy? Ten Pustostan oraz jego poprzedniczka Pustak, tak uczynili, trzeba to zmienić. Z miejsca chciał bym zaznaczyć iż jako ludzi na codzień szanuje te osoby, ale ich decyzje i zachowanie jest dla mnie nie do przyjęcia w XXI WIEK!!!

Odpowiedz Cytuj
Gucio 21-01-15 22:51

Sprawę organizacji szkolnej przerwy zimowej powinna zająć się rada miasta i ocenić w jakim stopniu osoba odpowiedzialna zabezpieczyła czas ferii dla dzieci i młodzieży tak by miały wypełniony dzień i pootwierane sale hale. jak jest to wiemy. co na to rada? co do weekendowych połączeń z wałczem gdzie jest całodobowa zwana wieczorową pomocą lekarską to jest skandal. takie tuczno ma komunikacje z powiatem a tu w człopie nikt nie jest w stanie od paru lat tej sprawy załatwić z wyjątkiem zatoczki która chwalił się w kampani zwycięzca. zamiast autobusów czy busów można się zataczać.chyba będzie trzeba poczekać na następce by ten problem rozwiązać.

Odpowiedz Cytuj
Ferie 02-02-15 8:31

Zatoczka jest dla uczniów wsiadających i wysiadających .Trzeba być PACANEM aby tego nie rozumieć.Znów cię bierze .

Odpowiedz Cytuj
Ten typ 03-02-15 0:48

No skoro jak to mówie "pustostan" wam przeszkadza to wystartujcie w wyborach(o ile nie startowaliście i po prostu was nie wybrano bo jesteście za słabi a teraz robicie komuś dupę). Monopolizm hmm no to proszę bardzo uruchom firmę transportową kup busa, zatrudnij kierowcę, załatw papiery potrzebne do transportu i przewieź w sobotę 4 ludzi do Wałcza i 7 z Wałcza opłacalny interes na maxa ludzie zaradni mają samochód natomiast osoby starsze, mają dzieci, które je tam zawiozą. No cóż skoro ich dzieci mają je w dupie i nie chcą ich wozić no to świadczy tylko i wyłącznie o nich , ale ktoś kto w życiu nie miał jakiegokolwiek swojego interesu nie zrozumieją co to oznacza prawdziwa praca. Dla wyjaśnienia zrobiłbyś coś za darmo dla gminy ?? odp wiadoma "NIE" a co dopiero dołożyć do tego

Odpowiedz Cytuj
Kora 05-02-15 12:37

To, że zatoczka jest potrzebna, niezbędna to jest jasne i zrozumiałe. ale to,że w kampanii wyborczej podaje się to jako sukces w czasie 4 lat pracy oraz dwie lampy to jest denne, dno. ale ,,ferie,, odczytują to inaczej widocznie ten lub ta z ferii - furii kończyła szkołę w człopie i ma niepełne podstawowe.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem