Inkasent Sekretarzem

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 5

Zbigniew 12-02-15 21:21

Slyszeliscie o tym, ze pan byly inkasent juz zlozyl podanie o bycie sekretarzem> od razu bylo wiadomo, ze skoro kandyduje w Tucznie i schodzi burmistrzowi tutaj z drogi, to ten w zamian ma dla niego ciepla posadke... Teraz moze Pani B.. , ktora tak aktywnie brala udzial w ostatniej radzie zostanie skarbnikiem? w koncu wszyscy swietnie by sie uzupelniali... teraz juz nie trzeba najwidoczniej miec wyksztalcenia, ani wygladu wystarcza znajomosci... Pasierb "sekretarza" komendantem strazy miejskiej, az dziwne ze nie ma jeszcze miejsca dla kolejnej zony pana inkasenta... Za 4 lata obecny inkasent za wode moze zostanie dyrektorem komunalki a pozniej sekretarzem. 4 lata temu byla wpadka a etraz jest juz porazka na maksa... bierzemy udzial w jakims konkursie- kto bardziej osmieszy swoja gmine?

Odpowiedz Cytuj
Lol 12-02-15 23:47

A menadzer kapiletto kim bedzie??????

Odpowiedz Cytuj
Doradca 13-02-15 0:05

Jak to kim strażnikiem miejskim w kampani nawet sam gazety sprzątał.nadaje sie

Odpowiedz Cytuj
Kandydatka 13-02-15 11:18

Panie -zbigniewie - dzisiaj złożyłam podanie na stanowisko sekretarza . Jestem pierwszą osobą i nie wiem skąd ma pan takie wiadomości. Też zapraszam do udziału w konkursie . Musiałam dojechać aż z Wałcza .

Odpowiedz Cytuj
Kozioł 13-02-15 20:26

Pani kandydatko nie ma pani żadnych szans ponieważ to ja dzisiaj - było się i złożono papiery na stanowisko 1 sekretarza i wiem że pani wałczanka nie ma żadnych szans bo wygrywam z uwagi na to że jestem nauczycielem i to od prac ręcznych co jest bezwzględnym warunkiem tej pracy lepszym od historii i sztuki gdzie więcej jest sztuki niż histo-ryjek.

Odpowiedz Cytuj
Swojak@ 13-02-15 21:48

Czego się Pani Zbigniewie EP z osiedla tak boisz, wszystkich obrażasz do każdego masz pretensję, podszywasz się zawsze, przecież wszyscy wiedzą kto ty pierwsza do odstrzału, snuje legendy jakby była na stołku, czego chcesz Ela, a Halinka B,,, nie nadaje się do pracy w urzędzie bo jest za inteligentna ale odwagi jej nie brakuje, trzeba przyznać !

Odpowiedz Cytuj
Halina 14-02-15 1:13

W ostatniej chwili przed północą zdążyłam wysłać komplet dokumentów. Oby się udało zostać sekretarzem czy sekretarką a mam poparcie.

Odpowiedz Cytuj
Deniro 14-02-15 13:14

Kozioł powinieneś zmienić nicka na Tryk

Odpowiedz Cytuj
Trak 14-02-15 13:26

Debilo o par don deniro nie moze byc tryk bo w wikowyjach nie ma tryka a u nas same sa barany i trzeba je strzyc bo idzie wiosna.

Odpowiedz Cytuj
Deniro 14-02-15 14:23

Trak, to ty Kozioł!!! Nie poznałem bełto-żłopie

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem