Inkasent Sekretarzem

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 5

zuzia 14-02-15 18:55

Co ta bidula sekretarz zrobi bez sekretarza.

Odpowiedz Cytuj
Kasia 14-02-15 22:58

A co nasz sekretarz ma zamiar odejść?

Odpowiedz Cytuj
Jankiel 15-02-15 16:54

Nie, nie odchodzi idzie na wójta .

Odpowiedz Cytuj
Gosc 15-02-15 22:43

" Zbigniew " ty i twoi poplecznicy za wszelką cenę doszukujecie się przekrętów w Gminie . Ale nas to nie dziwi , ewidentnie widać gołym okiem , że jeszcze nie pogodziliście się z przegraną , bo byliście w 100% pewni ze z Bekkerem wejdziecie do Gminy bez problemu . On był waszą przepustką do władzy , szansą jedyną , asem . Stworzyliście UKŁAD ZAMKNIĘTY . Nie przewidzieliście tylko jednego , że społeczeństwo przejrzało was na wylot. Dziś knujecie te swoje tanie intrygi pod adresem Burmistrza , przypisujecie przekręty , przewałki ... Tanie chwyty na które nikt oprócz was się nie nabiera . Wasza frustracja , nienawiść , zawiść , czyni z was nie ludzi lecz potwory . Dziś gdy czytam wasze wpisy to dziękuję Bogu , że nie dostaliście się do władzy .

Odpowiedz Cytuj
Am 16-02-15 17:19

Ale po ci się tak denerwować, zbigniew tylko stwierdził ti co wiadomo nam od kampanii.szkoda tylko, że gmina bierze udział w tym konkursie...

Odpowiedz Cytuj
Zet 16-02-15 21:08

Co tam wypisujecie.Wiadomym jest, że w przypadku porzucenia pracy przez sekretarza to gmina, mina leży.Pomimo intratnej perspektywy pracy i płacy sekretarz po prośbach zostanie bo pozostali w tym i obecni pracownicy nie mają pojęcia o prowadzeniu pracy. Szkoda by było tego odejścia to duża strata dla miasta.

Odpowiedz Cytuj
Inko 23-02-15 15:32

Jak to w tucznie zdobyl blisko 300 glosow w porywach nawet 301 glosow. jak sie okazalo to wszyscy mysleli ze idzie zmiana oplaty za szmieci jak sie pokazal.

Odpowiedz Cytuj
Goscc 24-02-15 13:34

Wymóg jest taki ze sekretarzem ma zostać osoba o nieposzlakowanej opinii, a jak kandydat traktował ludzi i jak się do nich odzywał jak do psów. Przez 8 lat nie znalazł nigdzie roboty, nikt go nie zatrudnił, chyba to o czymś świadczy. Burmistrzu jak go weźmiesz to weźmiesz sobie kłopot, tak jak z Bogdanem. Poza tym co Gutek zrobi bez sekretarza będąc sekretarzem. Wierzę w Pana rozwagę drogi burmistrzu, głosowałem na pana i mam nadzieje ze nie zrobi Pan tego błędu.

Odpowiedz Cytuj
Jest 24-02-15 17:14

I...jest...aż po drugim naborze,tak ciężko znaleźć dobrego sekretarza, no już musi być ,chwała że złożył papiery...

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem