Inkasent Sekretarzem

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 5

Deniro 26-02-15 22:19

Nie wiem co TY bierzesz,ale chyba przeholowałeś.

Odpowiedz Cytuj
Szczelec 27-02-15 17:50

Jak deniko nie wiesz co się bierze to podpowiem tobie koke lub maryche . Z koką to nie wiem gdzie dostaniesz ale marysię złapiesz pod latarnią przy wyborczym ha ha parkingu. Najlepiej taką sarenkę w wieku 16-18 lat i przygotuj się obyś nie przeholował przygotowania bo poplamisz sobie spodnie. Wrzysko jórz wierz? A i jerzce jetno tak siem piszem po podstawach szkolnyh w czlopie z wyjontkiem prac ręcznych. Jak nie znajdziesz tej marysi to przejdź na prace ręczną. j

Odpowiedz Cytuj
Deniro 28-02-15 2:30

Niestety u Ciebie nadal pokutuje, odrabianie lekcji z rodzicami.

Odpowiedz Cytuj
Basia 02-03-15 17:46

Odbyło się podsumowanie minionego roku a nie widziano gospodarza Człopy czyli pana przewodniczącego Rady. Jako pierwsza osoba w gminie powinien być na takiej uroczystości. Czy coś się stało.

Odpowiedz Cytuj
Swojak@ 02-03-15 18:04

Bardzo mądrze Pani Basiu, jest to druga osoba w gminie która daje? powinna dawać przykład, przecież biorąc udział w wyborach zdawał sobie sprawę z wagi swojej decyzji, a gmina jest jedna.Ten przykład nonszalancji wobec wyborców jest godny potępienia cokolwiek mamy na myśli.

Odpowiedz Cytuj
Basia 02-03-15 20:59

Swojak tak jakoś piszesz. Można rozumieć, że burmistrz zebrał swoich i jako mistrz ceremonii zrobił imprezę a przecież to rada wraz z przewodniczącym zajmują się takimi sprawami i odpowiadają za wyniki oraz zapraszają. Co tam się stało, ciekawe.

Odpowiedz Cytuj
Nono 03-03-15 14:49

Odnośnie nieobecności Pana Przewodniczącego - proszę zapytać J.W. Pana Burmistrza kogo zaprosił a kogo nie i dlaczego?, To Jaśnie Hrabia organizował Tą Wspaniałą Imprezę i On wybierał sobie towarzystwo. Rada wraz z Przewodniczącym nie zajmuje się takimi sprawami. Co do sekretarza nowego, wiadomo to było od początku, więc nie wiem czym wyborcy Jaśnie Panującego są zdziwieni, jeszcze na halę przyjdzie Pan Matela i obietnice wyborcze spełnione w 100% . Aha Pani P. S. sprawuj się, pisz szybko posty bo nie pojedziesz kolejny raz na sponsorowany wyjazd do SPA, bierz się do pracy!!!!!

Odpowiedz Cytuj
SZLOZ 03-03-15 16:52

Autor 02-03-2015 16:46:57 Odbyło się podsumowanie minionego roku a nie widziano gospodarza Człopy czyli pana przewodniczącego Rady. Jako pierwsza osoba w gminie powinien być na takiej uroczystości. Czy coś się stało.
Jak zwykle osoby które dokonują tu wpisów mają problem czytania ze zrozumieniem .Należy zapoznać się z tytułem postu a później smarować bzdury nie na tema . "DZIĘKUJE ZA UWAGĘ"

Odpowiedz Cytuj
Bez 04-03-15 17:53

Tej szloz zrob sobie IQ i z wynikiem wskocz do doktora i szlus.

Odpowiedz Cytuj
123 09-03-15 15:26

I jak tam kto został sekretarzem ?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem