Inkasent Sekretarzem

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 5 z 5

Gienadyj@ 11-03-15 14:10

Kierownik Polsko-Niemieckiego Centrum Kultury i Sportu Informacja z postępowania – naboru na stanowisko Animatora Kulturalno-Sportowego. I. Nazwa i adres jednostki, której dotyczy stanowisko: Polsko-Niemieckie Centrum Kultury i Sportu ul. Osiedlowa 9 78-630 Człopa II. Określenie stanowiska: Animator Kulturalno-Sportowy III. Imię i nazwisko wybranego kandydata oraz jego miejsce zamieszkania w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego: Pana Cezarego Gajewskiego za. w Człopie IV. Uzasadnienie Kandydaci na stanowisko Animatora Kulturalno-Sportowego poddani zostali weryfikacji formalnej i merytorycznej. Spośród osób uczestniczących w otwartym naborze najlepszy wynik podczas rozmowy kwalifikacyjnej osiągnął Pan Cezary Gajewski. Wobec powyższego Kierownik Polsko-Niemieckiego Centrum Kultury i Sportu zatrudni Pana Cezarego Gajewskiego na stanowisku będącym przedmiotem naboru. Na tym informację zakończono. Informację sporządziła: p.o. Jolanta Drabińska, Kierownik Polsko-Niemieckiego Centrum Kultury i Sportu.

Odpowiedz Cytuj
Swojak@ 11-03-15 14:15

To by była porażka, ale chyba dalej szukają sekretarza!

Odpowiedz Cytuj
Basia 13-03-15 13:09

Denko o przepraszam deniro z filmu taksówkarz , co ty masz z tymi rodzicami .Już gdzieś tam pisałeś o rodzicach tu też co ty.Jakiś kompleks masz rodziców czy jako osadnik nie sprowadziłeś ich z terenów teraz niebezpiecznych.Co sam tu osiadłeś,że ich tak wspominasz to weź sprowadź ich z tych drewnianych domków do poniemieckich murowanych.

Odpowiedz Cytuj
Stary wiarus 14-03-15 18:24

Geniusz uczy się na cudzych błędach, mędrzec na swoich, głupek nigdy się niczego nie nauczy. Wiec jaka to różnica kto będzie sekretarzem ,dostaniecie takiego na jakiego zasługujecie.

Odpowiedz Cytuj
Deniro 14-03-15 19:07

Autor 13-03-2015 12:09:58 Denko o przepraszam deniro z filmu taksówkarz , co ty masz z tymi rodzicami .Już gdzieś tam pisałeś o rodzicach tu też co ty.Jakiś kompleks masz rodziców czy jako osadnik nie sprowadziłeś ich z terenów teraz niebezpiecznych.Co sam tu osiadłeś,że ich tak wspominasz to weź sprowadź ich z tych drewnianych domków do poniemieckich murowanych.
Basiu idź do łazienki, usiądź na sedesie i przewietrz umysł.

Odpowiedz Cytuj
Jojo 23-03-15 15:17

Przewodniczący zdobył tylko 250 głosów w całej gminie . Porąbało sie Kłamczuchowi w głowie - aby rządzić gminą nie wystarczy prowadzić Usług Po...ch .

Odpowiedz Cytuj
Tek 23-03-15 15:21

Tak to była porażka , że utrzymał się przez cztery lata .Ja pogoniłbym go od razu .

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem