Kmieć czy Bekker ? Zdecydowanie Bekker !!!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 10 z 12

Ojej 05-12-14 15:57

To pan Beker z panem ty...... wygrał tylko dlatego że dopuścił sie oszustwa i to każdy z jego komitetu wie jakiego nie wspomnę o łapówkach jakie dostali nieświadomi wyborcy w postaci alkoholu i nędznych paru groszy. Widziałem pod Dino jak pan N .- przedsiębiorca podwoził .

Odpowiedz Cytuj
Kmiot 05-12-14 16:51

Pan lub pani pisząca pod hasłem człopa jakoś zaprzestała pisać o krówce o nauczycielach o burmistrzu bo on jest nauczycielem a pomimo napominania jeszcze się odzywała ta osoba. 45 min przerwa 45 min i 5 min przerwy i twoje ha ha . a no pośmiejemy się. chcę powiedzieć a ostrzegano - że poczyniono odpowiednie kroki a to wiem w celu ustalenia oraz przekazania sprawy za zniesławienie nauczycieli. więc szykuj te 2500 zł. na cele społeczne najlepiej na dom małego dziecka o jej na dom mojego dziecka.

Odpowiedz Cytuj
Lapa 05-12-14 18:49

Przekupstwa ,łapówki, drobne gaże podwożenie pijanych na głosowanie tak to typowe. Tylko dlaczego w taki sposób wygrywa się wybory.Myślano,że tylko w poprzednich wyborach takie kupowanie głosów ujdzie mimo chodem. Okazuje się w tych też dochodziło do takich zagrywek i to jest aut. Z autu nie gramy do tej bramki.

Odpowiedz Cytuj
Człopa 05-12-14 20:26

I jak tam łaciata? jak ci tam? jak miło,jestem jestem kmiotko!!!haha i tak 45 minut szybciutko zleci a potem przerwa i tak dzień za dniem hahah a łaciata to krówka ty kmiot to do ppsychiatry .... łaciata to krówka która się pasie na łące i wiesz taka fioletowa ... hahahah papa

Odpowiedz Cytuj
Kmiot 06-12-14 0:42

Boisz się pisać ty człopa tak jak na początku o p. H.R. nazywając ją krówką i innych nauczycielach w tym burmistrza. Szukasz pomocy i ratunku za późno chyba że pomoże tobie p. tworkowski lub kocborowski.

Odpowiedz Cytuj
Goguś 02-01-15 20:59

Przyjechano na święta do schlopy chcąc gratulować po wyborach a tu okazuje sie , że sprawa goni sprawę.kmiotka kaśka obraża nauczycieli i burmistrza a związek nauczycieli wytacza sprawę . ten w exsta opisuje człopę a ten podaje że nieprawidłowo podbudowuje urząd. ten krzyczy że burmistrz wygrał a tu okazuje się że miał tylko 20 głosów i został w tym układzie administratorem rada wreszcie dowiedziała się że to oni de facto rządzą a administrator tylko wykonuje rady polecenia. zadłużenie gminy 2 duże banki a budżet 15 baniek jak w restauracji tyle że urząd martwi się jak wydać podatników pieniądze a restauracja jak zdobyć kasę. ten tymeckiemu za darmo daje pobory i zgłasza podsłuch to są jaja. buduje zatoczkę poprzedniczka wiatę i mają przystanek w życiu w oczekiwaniu na emeryturę.do przystanku dodaje lampę słoneczną i zostaje administratorem a gminą i dobrze rządzi zbyszek. tylko czy odzyskamy pieniążki podatników za swoją reklamę - za folder. fajnie jest wydawać nie swoje pieniądze pracować za moje pieniądze i jeszcze do tego tylko administrować.zabawa trwa rada czuwa.

Odpowiedz Cytuj
Ciepło 13-01-15 14:35

Piszesz i nie piszesz . Sam nie wiesz o czym to wszystko ma być.Krecik na urlopie , a Człopą nie rządzi zbyszek bo ma jeszcze sprawę za prowadzenie piramidy a to tylko jest poczatek .Nie jest tak jak w piosence Adamiak "Rzeczywiście tak jak księżyc ludzie znają mnie tylko z jednej jesiennej strony". Chciałoby się powiedzieć, dotąd Zbyszek pędzisz ? chyba za swoim ogonem .Znaliśmy go z kartoflarza , co mu się nie udało z ziemniakami .

Odpowiedz Cytuj
Mina 13-01-15 16:02

Zobacz jaką nagonkę zrobili kolesie na p. Kmiecia .Nagonka bezpardonowa w mediach. Kłamstwa, półprawdy, wyrwane z kontekstu słowa. Taka jest rzeczywistość w Człopie .Mimo ,że już po wyborach Zbyszek się zapomniał .Zawsze byłam po stronie normalności , za panem Kmieciem .

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem