Kmieć czy Bekker ? Zdecydowanie Bekker !!!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 11 z 12

Knyp 14-01-15 22:29

Hej ciepłuch-ciepło. ty jesteś bez kontaktu z rzeczywistością? może i znałeś tego pana od strony pyrów ale to były lata 90 te gdzie każdy czymś handlował a że to jak wiesz człopa to wieś to dlatego te pyry. wszystko zostało rozliczone i ten pan zabrał się za inne idąc jak inni zaczynał inne prace, działalności gospodarcze a efekt znamy. jak ty ciepły osiągniesz to co on ma, zatrudnisz tyle osób to wtedy możesz coś niecoś pisać. na razie przypatruj się jak to się robi ucz się bo niektórzy napinając się meśiami mają pozaciągane kredyty na całe życie i udają biznesmenów - w grajdole.

Odpowiedz Cytuj
Gogo 22-01-15 14:06

Nagonka na burmistrza? Jaka nagonka w czasie kampanii wyborczej. Jak się jest osobą publiczną to trzeba z tym się liczyć. Czy było się w ormo lub pzpeerze i nie prostowano tego to widocznie tak było i kropka. To że zrobiło się w czasie urzędowania jakąś wiatę czy zatoczkę lub 4-6 lamp to są kpiny dokonań i w ogóle nie powinno się tym chwalić. Mina no trzeba robić dobrą minę do tej gry a taką minę się robi.Ale jest to mina i można wylecieć. Czas by rada miasta rozliczyła tą czteroletnią minę.

Odpowiedz Cytuj
Gość 27-01-15 12:38

Tymecki guru biznesowe ??? A komu to tak imponuje ??? chyba takiemu samemu jak on . Zapraszam na sesje radnych tam dopiero guru szaleje , warto to zobaczyć !!!! Warto na własne oczy zobaczyć i uszy usłyszeć kogo wybraliście . Wydaje się wam , że lepszych od was nie ma , że wy i wasi radni to najuczciwsi , najlepsi , nieskazitelni , najmądrzejsi itd ... Natomiast Burmistrz Kmieć i jego zwolennicy to dno ... Więc zapraszam na obrady rady miasta , które są otwarte dla wszystkich i każdy może się przekonać i zobaczyć jak pracują i o czym mają pojęcie radni wybrani od Bekkera , Rakowskiej i guru . ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !!!! acha, jeszcze jedno nie przacuję w gminie , nie jestem radnym ani burmistrzem . prowadzę swoją prywatną działalność ale nie związaną w żaden sposób z gminą ! tak dla jasności

Odpowiedz Cytuj
Gość 27-01-15 13:00

A tak dla zachęty , jeden radny od Bekkera podejmuje temat na radzie , że dom socjalny to slams i przeszkadza mu pranie przed blokiem . Gratulacje dla Pana Radnego !!! Bijemy ukłony przed Panem Radnym za podjęcie tak ważnego tematu jak pranie przed blokiem . Wreszcie mamy radnych, którzy dostrzegają problemy Gminy i głośno o tym mówią na radzie i nie boją się podejmować tak ważnych tematów !!!!

Odpowiedz Cytuj
Dno 28-01-15 16:26

Gosciu zapraszam wszystkich zapraszam serdecznie zapraszam na sjeste gosciu na sjeste czyli twoja sesje mozesz sobie chodzic. co ty za dno masz mieszkancow wioski iz nie wiedza ze kazdy moze isc? za kogo ty masz i jak traktujesz mieszkancow taki jestes uczony? a co chcialbys by znowu wydano za twoje pieniadze broszurke w okolicy wyborow za blisko 20000 tysiecy co? i ktos tego musi pilnowac i trzymac to w rekach' to pilnowanie moich pieniedzy to nazywasz guru. a co zatoczka to osiagniecie na miare 4 lat pracy ? jak jestes taki bogaty w kredydach bankowych to zaplc te 20000 i zwroc spoleczenstwu te zabrane, wyrzucone pieniadze. i wyobraz sobie ze maja pojecie o pracy rady czyli rzadzeniu gmina. burmistrz jest od wykonywania ich czyli rady ustalen. skonczylo sie samorzadzenie. co do szacunku to nie obrazaj radnych. kazdy jest czlowiekiem nikt nikogo nie traktuje jak ty to piszesz jak dno zarowno po jednrj jak i drugiej stronie i jest pelne zrozumienie do padajacych wnioskow opinii a przechodza do realizacji burmistrza te wydyskutowane przeglosowane i z okresu miedzy posiedzeniami rady burmistrz sie rozlicza i co zrobil a co nie. na radzie i w zyciu nikt nikogo nie obrazaczyba ze to ludzie twojego pokroju a nie tak jak ty to probujesz ich dzielic na kmieciowych rakowskich tymeckich czy pogorzelskich. nawiasem mowiac to byl burmistrz takiego juz czlopa nie bedzie miala. acha ha ha jeszce jedno bracuje w urzedzie jestem radnym czekaj co tam jeszcze pisales acha ha ha masz dzialalnosc gospodarcza - dzialalnosc? na wsi dzialalnosc? co ty bidulo mozesz dzialac w takim grajdole.jak cos masz jeszcze to wal smialo to teraz dam tobie taka czytelna odpowiedz.

Odpowiedz Cytuj
Kupś 28-01-15 19:45

I dobrze że radny zajął się bałaganem praniem przed socjalnym budynkiem i dobrze bo przekazano to na radzie jak ktoś wyżej pisze. po to jest burmistrz by przekazać uwagi porządkowe straży miejskiej i na pewno na następnym posiedzeniu rady zda relacje jak rozwiązał problem lub straż zdając roczne sprawozdanie zda relacje z tej interwencji. brawo pan radny.

Odpowiedz Cytuj
Gugu 29-01-15 21:10

Jeszcze do "gościa". Ty zamiast pisać o tym kto jest dno czy kto jest mądry czy górą itd. to pisz jak to się dzieje, że administrator nie dostał jeszcze podwyżki a takie ma zasługi i tak dobrze teraz pracuje. No co napiszesz coś co z tą dobrą pracą i sprawami które się toczą.

Odpowiedz Cytuj
Gość 01-02-15 14:22

A teraz następny problem jednego radnego : Jego kury i kury jego rodziny są represjonowane przez straż miejską . Podnosi temat na radzie i pyta : Dlaczego kury zwolenników Pana Burmistrza nie są represjonowane przez straż ??!!! hmmm ... tylko patrzeć jak zostaną internowane

Odpowiedz Cytuj
Gość 01-02-15 14:46

Muszę przyznać , że niektórzy radni są lepsi niż w Wilkowyjach

Odpowiedz Cytuj
Ten typ 01-02-15 15:30

Hahaha typowo tj jak w Wilkowycjach jak chciałem coś załatwić odsyłano mnie do Pana Jerzego B. aczkolwiek Pan Zdzisław K. nigdy nie odmówił mi pomocy, zawsze pomagał jak mógł no i nie dziwcie się że wygrał w "Ranczu" też przecież Czerepach nie podskoczył wyżej Wójta a próbował

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem