Kmieć czy Bekker ? Zdecydowanie Bekker !!!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 12

Zen 24-11-14 22:18

HAHAHAH Halyna ale ty głupia jesteś !!!! hahahha sam brat o tobie tak mówi , i ma rację hahahahhaah

Odpowiedz Cytuj
TOP 24-11-14 23:26

Niezdecydowane Bekker,Kmieć nie dorasta mu do piet/ Poziom rozmowy i wypowiedzi Kmiecia, żenada. Potrafi tylko rżeć i nic poza tym. Gminę przyjął Kmieć na plusie ponad milion złotych. Po czterech latach rządów ,pomimo podwyżki wody i ścieków o 100% potrafił zadłużyć Gminę na ponad 2 miliony. Odsylam do lektury na [LINK]. Tam jest wszystko. Wysokość pozyskanych środków Unijnych jest równa 0,00 zł. Absolutne NIE dla KMIECIA, jest slaby inie potrafi zarządzać miastem i CO NAJWAŻNIEJSZE JEGO BUDŻETEM. JURUŚ JESTEŚMY Z TOBĄ, GŁOWA DO GÓRY

Odpowiedz Cytuj
Gość 2 24-11-14 23:58

Tylko Kmieć, bo udowodnił, że jest Burmistrzem dla wszystkich, nie gardził biednymi, bardzo dużo zrobił dla społeczeństwa i dla gminy. beker chce zemsty i nie interesują go ludzie całe życie rządziły nim kobiety, nigdy się nie zmieni bo teraz rządzą nim aż trzy kobiety i za chwile się pogubi

Odpowiedz Cytuj
Serce i Rozum 25-11-14 4:24

Autor 24-11-2014 22:58:06 tylko Kmieć, bo udowodnił, że jest Burmistrzem dla wszystkich, nie gardził biednymi, bardzo dużo zrobił dla społeczeństwa i dla gminy. beker chce zemsty i nie interesują go ludzie całe życie rządziły nim kobiety, nigdy się nie zmieni bo teraz rządzą nim aż trzy kobiety i za chwile się pogubi
Ty jesteś głupi "Gość 2" Jurek ktory myszy nie skrzywdzi chce zemsty? I to jest jedyny według Ciebie powód dla którego startuje? Ograniczony jestes umysłowo, nie dziwie sie ze popierasz człowieka ograniczonego intelektualnie, nadrabiającego nienaturalnym rżeniem. Spójrz na poziom wypowiedzi obydwu Panów, a zreszta Ty i tak nie zauważysz różnicy więc nie potrzebnie sie produkuje, Tobie trzeba kija i ostry wpi...dopiero zapamietasz ze argumenty których użyłeś są dla ludzi Twojego pokroju i nie powinieneś nimi zawracać głowy mieszkańcom którym zależy na dobrze prosperującej Gminie. Łyknij tabletki które przepisał Ci lekarz, tylko one Ci pomogą Jeżeli chcemy żyć w normalnej gminie wybieramy normalnego Burmistrza, nie HAHAHA Tylko Jerzy Bekker jest na tyle poważny zeby mógł zajmować tak ważne stanowisko!! Liczę na to ze w gminie ludzie zauważyli jak przebiegają kampanie tych dwoch Panów i wybiorą tego bardziej poważnie podchodzącego do tematu burmistrzowania w Czlopie, bo Urzad Miasta i Gminy to nie przedszkole , a kampania obecnego burmistrza to dziecinada A teraz wstaje i ide do pracy, Życząc wszystkim miłego dnia! Pamiętajcie, Jerzy Maciej Bekker na burmistrza!

Odpowiedz Cytuj
Julo 25-11-14 15:01

To dlaczego Beker nie wystartował na burmistrza w 2010 roku tylko teraz . Odpowiedz jest prosta . Kmiec zrobił porzadek w gminie i oddłużył gminę po Halince . Brawo panie Zdzisławie . Na pochybel Bekerowi .

Odpowiedz Cytuj
Rozum i serce 25-11-14 15:43

Przez 4 lata nabrał sporego doświadczenia które pozwala mu odpowiedzialnie pełnić funkcję Burmistrza. Z pewnością błędem jest głosowanie na Bekkera gdyż do bardzo wielu spraw podchodzi on zbyt osobiście i jego 12 letnia kadencja to jedno wielkie nieporozumienie. Szkoda , że nie popędził go Kmieć na cztery wiatry . Beker nachodzi ludzi jak świadek Jechowy .Pamiętajcie Zdzisław Kmieć to najlepszy kandydat na burmistrza .Beker w szkole do pomocy szukał i czekał na żonę aby uspokoić nas na lekcji .

Odpowiedz Cytuj
Bolek 25-11-14 17:00

Ale rozum ma szczęście rozum zdążył przed 15,00 przed zamknięciem urzędu.Tak zgadzam się ,że obecny burmistrz uczy się wciąż swojej roli i zapewne dziwi się jakie to proste nawet każdy byłby w stanie podołać takiej pracy z wyjątkiem ubiegania się o fundusze unijne [trzeba mieć wejście i miejsce w sejmiku]jak też z wyjątkiem pozyskiwania miejsc pracy tu trzeba być .... a nie .... lub uważać na zadłużenie budżetu a tu - to szerszy temat i tu Jan serce określa to jako "doświadczenie" Przyznać trzeba to mocno powiedziane tylko czy będzie to postępować w postępie matematycznym.Rozum ma jednak rozum podając by Bekker mógł startować w poprzednim rozdaniu nie byłoby takiej degrengolady.

Odpowiedz Cytuj
Miś 25-11-14 18:21

Zadlużenie Gminy na ponad 2 mln zł To Kmieć ma poważny problem. On jest taki t py że nawet nie wie ile ma zadłużenia Gmina. Po co o nim pisać, szkoda czasu.

Odpowiedz Cytuj
Wiola 25-11-14 18:29

J.Bekker zna historie, ma doświadcznie w administracji. Kmieć udaje , kiwa głową i nic nie rozumie. Zdecydowanie Bekker ???

Odpowiedz Cytuj
Serce i Rozum 25-11-14 19:08

Jasne że Bekker!! żeby sprawować tak poważne stanowisko trzeba mieć wysoką kulturę osobistą i wiedzę na temat prowadzenia gminy, Kmieć wysokiej kultury osobistej nie ma moim zdaniem, a miałem z nim lekcje przez 8 klas podstawówki, nadawał się najlepiej dla klasy tzw. S czyli specjalnej tam może swoimi metodami krzykacza potrafił zaprowadzić porządek, ale w urzędzie to może sobie na żonę pokrzyczeć! Powtarzam dla normalności w gminie wybieram Jerzego Macieja Bekkera!! Facet z wysoką kulturą osobistą!

Odpowiedz Cytuj



Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem