Kmieć czy Bekker ? Zdecydowanie Bekker !!!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 5 z 12

Rozum i serce 27-11-14 10:05

Mało znasz się na projektach . Można sprawdzić kiedy te projekty były robione .Takiego kłamstwa to nie słyszałem od czterech dni - uwłaczasz burmistrzowi który pracuje od godziny 7 . O co ci chodzi ? Mam nadzieję , że nie rozmawiam z półgłówkiem bo tak traktuje nas P . Beker , Pani rakowska , pan Nowicki to jedna świta .

Odpowiedz Cytuj
Zen 27-11-14 10:14

Ja też idę za panem Kmieciem ! To co się dzieje tu na forum , jaka jest nagonka na obecnego Burmistrza pana Kmiecia , obelgi , wyzwiska , pomówienia , przypisywanie zadłużenia co jest nie prawdą ! PRZERAŻA MNIE WASZA AGRESJA !!!! Jeśli dojdziecie do władzy to co się stanie z naszą Gminą ????

Odpowiedz Cytuj
Zenek 27-11-14 10:32

Niestety ale agresja jest cecha osób popierających Kmiecia nie maja argumentów a najlepsza obrona jest atak na ludzi przeciwko nieprawidłowością w gminie Tylko Pan Bekker ktory nigdy nie był agresywny w stosunku do nikogo moze cos zrobic dla tej gminy

Odpowiedz Cytuj
Zenek 27-11-14 10:35

Niestety ale agresja jest cecha osób popierających Kmiecia nie maja argumentów a najlepsza obrona jest atak na ludzi przeciwko nieprawidłowością w gminie Tylko Pan Bekker ktory nigdy nie był agresywny w stosunku do nikogo moze cos zrobic dla tej gminy

Odpowiedz Cytuj
Ozon 27-11-14 15:34

Co robi beker w południe w miescie . Nachodzi spokojnych ludzi , nie daje ugotować obiadu . Co to za agresja . Gdzie podział się pomocnik pana Bekera , co nic nie zrobił dla Człopy chyba tylko sprzedawał piwo . Grzesiu opamiętaj się ! Panie Kmieć popieram pana na burmistrza .

Odpowiedz Cytuj
Deniro 27-11-14 15:43

Skoro to co robi J.Bekker i jego kolesie przegrani społecznie i finansowo, nie jest agresją. To co to będzie jak zaczną być agresywni.

Odpowiedz Cytuj
Wątek 27-11-14 15:55

No to poznaliśmy przyjaciół z Człopy - Bekker ,Rakowska Nowicki ,Tymecki .Wiem ,na was nie zagłosuję . Panie bekker kombinował pan z Nowickim od kilku lat , ale pana odstrzeli bo to jest krętacz , chyba że jest pan lepszy w te gierki . Wydaje mi się lepszy krętacz . Pani Rakowska już się pożegnała z uczniami i nie kłam pan więcej . Chcecie wrócić do starej , nowej władzy . Na to

Odpowiedz Cytuj
Wojak 27-11-14 16:30

Swojak dla dałeś czadu.To duże osiągnięcia gminki. Dałeś czdu i stąd zapewne remonty kominów o których piszesz, tylko to bez łaski bo to za nasze wspólnoty pieniądze a gmina jako udział mniejszościowy nie ma nic do gadania. Droga do Jeleni co roku jest robiona byle jak i rozwalane są auta a mówiono o pprawidłowej naprawie na zasadzie raz a dobrze. I co - lipa. Tymeckiemu się dziwię ,że tam rozjeżdża autokary a dzieciakom współczuję poobrywanych trzewi. Nie zgadzam się z niby remontem bo lasy rozjeżdżają i lasy powinny to nie naprawić a zrobić i to byłby sukces. A hydrofornia ? Wiesz kto był właścicielem i kto się zrzekł. Więc nie pisz bzdur bo zrobię tobie wykład. A łącznik na mops to co mało kobitki i niepełnosprawni chodzili prawie za miasto po coś co im było niezbędne. To co łaska? Taka była konieczność a rozbudowywana struktura zmuszała do większych pomieszczeń. To co łaska? A nowe mieszkania będziemy długo spłacać bezpośrednio i pośrednio przez dotacje zapomogi dla osób które poprzednio nie korzystały z pomocy a teraz by spłacać czynszem otrzymują środki podatników. A wyczynem w skali zachodniopomorskiego czy nawet w skali kraju jest wymiana okien .Poprzedniczka wykazała się postawieniem wiaty i nie ma jej a teraz mamy okna i to jest sukces. A kogo no głównie rady bo to ona kieruje inicjuje pracą chwalonego twojego wojaka nie myl ze szwejkiem. Tak można by dalej ale po co ogólnie lipa a co łaska takie stanowisko i taka praca nic szczególnego. A i tak na koniec 13 i premia za..... .

Odpowiedz Cytuj
Libero 27-11-14 20:22

Najlepsze to to ze jakis gosc na 1-szej stronie tak sie zapedzil i zaatakowal rakowska podajac juz znane wpisy o jej wydziale wsi przy uniwersytecie w szczecinie. co to ma wspolnego z bekkeryzada nie wiem ale lepiej o uniwersytetach w szczecinie nic nie pisac bo w skali kraju to szkolki szczecina w tym i uniwersytet jest na szarym koncu i w srodowiskach intelektualnych ktos kto konczyl tam nauke jest traktowany z przymruzeniem oka w przeciwienstwie do uam w poznaniu ktory konczl pan ... i przepraszm wszystkie miernoty ktore sa po szczecine w tym i pracownice urzedu czy opieki.

Odpowiedz Cytuj
Deniro 27-11-14 20:42

A więc już wiem, co złego to nie Ja. Przez moje lata urzędowania, zawsze był winny jakiś Burmistrz, a teraz obiecuję wam, że winna będzie Rada Miasta. Ja tylko będę brał to co mi się należy. Brawo Panie Jerzy za 4 lata Ja chyba też będę kandydował i będę kontynuatorem Pana proramu

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem