Kmieć czy Bekker ? Zdecydowanie Bekker !!!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 6 z 12

Lew 27-11-14 21:48

A co deniro zmieniasz zasady pracy rady. a co rada jest od brania kasy 20000tys zl. i to w czlopie za obecnosc i nieobecnosc brania twoich moich naszych pienedzy. nie maja odpowiedzialnosc i wreszcie musza wiedziec po co sa aa nie tylko pionkami na szach mat.wiadomym jest ze w czlopie na wsi sa to osoby przypadkowe ktore nie zdaja sobie sprawy z obowiazkow wrecz wladzy jaka posiadaja.no taka dzialalnosc we wsi czlopa jest a osoby wybrane paroma glosami do rady nie bardzo wiedza jaka ich rola ze nie wspomne o budzecie inwestycjach czy innych programach. no takie osoby sa wybierane niestety za 20tys zl.

Odpowiedz Cytuj
....... 27-11-14 21:54

Ogłoszenia pilne!!! Chcesz być mieszkańcem człopy - zapraszamy do gminy!!! Dostaniesz meldunek w 5 minut i to bez zbędnych formalności (najlepiej powyżej 75 lat) w przeciągu dwóch tygodni gmina wzbogaciła się o 60 nowych obywateli -brawo!!! (60 głosów dla p. Kmiecia) wiadomość z ostatniej chwili - gazetka extra wałcz dostępna u banko capito za niewielką odpłatą (promocja do wyczerpania zapasów) pragnę nadmienić-mieliśmy bardzo dużo szczęścia że pan banko zechciał ocalić naszą prasę od niekorzystnych warunków pogodowych ( deszcz, śnieg, wiatr) i był na tyle wspaniałomyślny że zechciał ją pozbierać i przechować. Więcej informacji na tablicach ogłoszeń upsss ale ostatnio zrobiono na nich porządki i pozrywano niechciane ogłoszenia to chyba dobrze co?..... Spokojnie spokojnie plakat p. Kmiecia został - jak to mówią co wolno wojewodzie to nie tobie s..... Takie cuda tylko w naszej gminie. Zapraszamy!!!

Odpowiedz Cytuj
Deniro 27-11-14 22:29

Autor 27-11-2014 20:48:33 a co deniro zmieniasz zasady pracy rady. a co rada jest od brania kasy 20000tys zl. i to w czlopie za obecnosc i nieobecnosc brania twoich moich naszych pienedzy. nie maja odpowiedzialnosc i wreszcie musza wiedziec po co sa aa nie tylko pionkami na szach mat.wiadomym jest ze w czlopie na wsi sa to osoby przypadkowe ktore nie zdaja sobie sprawy z obowiazkow wrecz wladzy jaka posiadaja.no taka dzialalnosc we wsi czlopa jest a osoby wybrane paroma glosami do rady nie bardzo wiedza jaka ich rola ze nie wspomne o budzecie inwestycjach czy innych programach. no takie osoby sa wybierane niestety za 20tys zl.
Nie, nie zmieniam. Zasady pracy Rady są dla mnie i pewnie dla osób które weszły w jej skład czytelne, ale pozycja osoby ubiegającej się o stanowisko Burmistrza (J.Bekker) jest po dzisiejszym wystąpieniu jak dla mnie mało czytelna, spychologia,spychologia i jeszcze raz spychologia.

Odpowiedz Cytuj
A fe 28-11-14 0:06

Co chcesz zmieniac z ta rada deniro zostaw tak jak jest tak jest dobrze . osoby ktore weszly do rady nie moga zmieniac zasad gry kasa , kasa najwazniejsza i podwyzka kasy a odpowiedzialnym niech bedzie burmistrz nic nie zmieniaj nic nie krec.

Odpowiedz Cytuj
Deniro 28-11-14 10:10

Ja wybrałem odpowiedzialnie, ale jak ty wybrałeś takich jak piszesz to masz problem, zwłaszcza że ci twoi będą mieli przewagę w Radzie, nie wróży to nic dobrego

Odpowiedz Cytuj
Zawin 28-11-14 12:06

Czyżby ktoś miał problem ze zrozumieniem prostego tekstu? Nie wierzę!

Odpowiedz Cytuj
A fe 28-11-14 22:00

Deniruś ma wizje [ po Tworkach ] by rada tylko podnosiła ręce. wszędzie jest odwrotnie wszędzie przed ponoszeniem i braniem pieniędzy jest dyskusja proponuje się inne rozwiązania problemów a nawet w głosowaniu obalają koncepcje burmistrza czy prezydenta i z radą aktywną z osobami inicjującymi i niekiedy zmieniającymi przedkładany temat w myśl oczekiwań mieszkańców burmistrz prezydent zmienia swoje stanowisko bo rada to przedstawiciele mieszkańców. z takimi radnymi liczy się bur/prez. a mając rade Człopy ignoruje radnych uśmiechając się ściskając ich czy stawiając pod mur jak było przy podwyżce pensji. wszędzie ,,rządzi,, rada w Człopie jest odwrotnie bo radni nie dorośli do pełnienia takiej funkcji z wyjątkiem brania pieniędzy no i z wyjątkiem 1-2 radnych np.Zbyszek. to rada spełnia oczekiwania wyborców a nie burmistrz który jest wykonawcą tego co wskaże jemu rada. w Człopie oczywiście jest odwrotnie i taką maksymę wtłacza ludziom deniro.

Odpowiedz Cytuj
28-11-14 23:59

Zapoznano się z artykułami w gazecie Extra Wałcz są porażające i po przeczytaniu potwierdzają wszystko to o czy wyżej i obok pisano. Okazuje się, że mamy gro ludzi dojrzałych, odpowiedzialnych i chcących zmienić marazm zastój i wydawanie naszych pieniędzy (Tymecki) na widzi mi się burmistrza.

Odpowiedz Cytuj
Deniro 29-11-14 3:18

Rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale psa też jak kopniesz w d pę to się odszczekuje, czyli reakcję masz prawidłową

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem