Kmieć czy Bekker ? Zdecydowanie Bekker !!!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 7 z 12

Dudek 29-11-14 9:54

Hmmmmm jakby rada była w większości za P. Kmieciem to dobrze byłoby, ale że się strony odwróciły to już protest ze strony przydupasów K.. Bardzo dobrze teraz czas na wykazanie się nowej rady-wtedy będziecie OCENIAĆ. można podsumować obecną - zawsze głosowali jak Pan Kmieć chciał- to ma być RADA? ani jednego głosu sprzeciwu-co najmniej dziwne.

Odpowiedz Cytuj
GoBin 29-11-14 14:43

Nie pamiętam w swoim życiu (a lat trochę na karku mam) tak burzliwych wyborów jak w tym roku. Rodziny są pokłócone przez burmistrza kmiecia. Ludzie opamiętajcie się -wybory miną a zwady i niechęć do bliskich osób zostaną i trudno będzie je odbudować. Roszę nie dajcie się bojkotować. Każdy jest obywatelem tego miasteczka, każdy może wypowiedzieć swoje zdanie, nie obawiając się o konsekwencje. Każdy ma prawo startować na burmistrza-np pan bekker, powtarzam każdy! Chcesz startuj. A tu widzę że wrogiem obecnego burmistrza jest każdy kto startuje- a potem się ludzie dziwią że inni chcą oddać swoje głosy na bekkera. Pan kmieć nie bez przyczyny nie został obdarowany tymi głosami. A oskarżając kontrkandydatów -rakowską, tymeckiego, bródkę o to że chcą swoje głosy przekazać na pana b.. A zapomniał wół jak cielęciem był-4 lata temu jak gutowski oddał swoje głosy na kmiecia to wtedy było wszystko dobrze co! Proszę nie dajcie się omamić i głosujcie według własnego sumienia. Ja idę na pana bekkera.

Odpowiedz Cytuj
Waldek 29-11-14 14:50

Głosujcie rozważnie....zainwestowałem w taczkę i łopate bo idzie zima i muszę czymś odśnieżać i zarabiać

Odpowiedz Cytuj
Waldi 29-11-14 16:36

Waldek najlepiej odsniezac plugiem z ostro zakonczona koncowka tak by mozna bylo uszkadzac czy zrywac wierzchnia czesc kostki brukowej - bedzie do wymiany i zarobisz. tak tu sie robi bo po co nakladac gumowa ochrone. bez gumy po goralski gumecki lepiej

Odpowiedz Cytuj
Takiego wała 30-11-14 22:44

Znamy kto wygrał. Wypada pogratulować i ciekawe jak ułożą się teraz sprawy.

Odpowiedz Cytuj
Zen 01-12-14 0:38

Wygrał Pan Kmieć !!! GRATULACJE !!! Dla Pana Bekkera chcę złożyć podziękowania za kampanię wyborczą !

Odpowiedz Cytuj
Ren 01-12-14 10:45

Czy znane są wyniki wyborów ile kto dostał głosów coś piszą o kmieciu bo jeżeli on to zapewne dostał dużo głosów i pokonał przynajmniej stosunkiem 65 do 35 % mając taki bagaż doświadczenia i zaufania społecznego procentującego jeszcze z poprzednich wyborów. ciekawe ile zebrał głosów.

Odpowiedz Cytuj
Zocha 01-12-14 17:31

Ma ktoś może wyniki głosowań jak to wygląda w liczbach bo jakaś wyjątkowa cisz panuje po wyborach. to że wygrał tak dużą przewagą procentową to wielki sukces w skali zachodniopomorskiego zapewne sam marszałek przesłał gratulacje bo kto jak to wygrany to znana postać w szczecinku niie, nie w szczecinie oczywiście. tylko dlaczego taka cisza czy coś się stało. chociaż proszę podać nieoficjalne wyniki bo nie wiem jutro do którego pokoju wejść z fakturami nie mylić z gabinetem takm jak np. ginekologa

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem