Kmieć czy Bekker ? Zdecydowanie Bekker !!!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 8 z 12

Zocha 01-12-14 20:34

Chodzą słuchy i one dochodzą z kantonu wałeckiego że różnicy nie ma między jednym a drugim w głosach jest jakieś 20 głosów i jeżeli to okaże się prawdą to wielka porażka dla obecnego burmistrza wręcz nie do uwierzenia. to byłby mimo przegranej wielki sukces bekkera i tych co piszecie to jest poprzedniczki czy rysia lufa czy tymeckiego. to ich wielkie zadowolenie i ich wyborców. społeczeństwo dostrzegło nieprawidłowości i po równo oceniło kandydatów pokazując żółtą kartkę burmistrzowi.czy ktoś może potwierdzić nadchodzące wieści z kantonu wałeckiego.

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-12-14 0:20

W drugiej turze : Pan Kmieć 1247 głosów Pan Bekker 1225 głosów różnica 22 głosów należy zwrócić uwagę na fakt , że Pan Kmieć był sam !!!! a Bekker miał wsparcie od Rakowskiej , Tymeckiego i Bródki . Czyli matematycznie wychodzi to tak : 1225 : 4 = 306 głosów na Bekkera W pierwszej turze wyniki : Pan Kmieć 1035 głosów Pan Bekker 653 głosy Rakowska 374 głosy Tymecki 285 głosów Bródka 22 głosy Pan Kmieć w drugiej turze otrzymał o 212 głosów więcej , a Pan Bekker gdyby nie wsparcie przyjaciół to marnie by wyglądał jego wynik wyborczy w drugiej turze . Zdecydowanie większość społeczeństwa popiera Pana Kmiecia !!! GRATULACJE PANIE BURMISTRZU !!!!! BRAWO !!!

Odpowiedz Cytuj
Kicha 02-12-14 0:53

Nie wystarczy, że wygrał z mizernym wynikiem? Trzeba jeszcze dodatkowo mamić forumowiczów wydumanymi liczbami i teoriami. To się nazywa propaganda sukcesu rodem z PRL-u. Gościu masz już posadę u Kmiecia, czy pracujesz na nią swoim lizusostwem?

Odpowiedz Cytuj
Zocha 02-12-14 1:05

Co ty w matematykę się bawisz w człopie konczyłeś szkołę czy w szczecinie.wynik jest beznadziejny że nie powiem powalający. zważywszy że to urzędujący burmistrz z książeczka za moje pieniądze w kwocie 17000 tyś zł mający wsparcie środowisk pokazujący się z racji pracy na wielu imprezach k-o,rekreacyjno-piknikowych i wielu innych to jest klęska. widać społeczeństwo widzi co się dzieje a trzy osoby nie decydują o sondażach. 20 głosów w takich wyborach to już nie żółta kartka. ludzie nie poszli na tych trzech tylko na Bekkera. nie mniej uścisk dłoni dla Kmiecia i bez wielkich fajerwerków i do dalszej spokojnej pracy z przemyśleniami co takiego zrobiłem że tak źle wypadłem.

Odpowiedz Cytuj
Lufa 02-12-14 15:50

Szanowny Panie , racja jest jak d... (mawiał Marszałek), każdy ma swoją.

Odpowiedz Cytuj
Zoja 02-12-14 15:58

W wołowych Lasach przeprowadzono losowanie na radnego przy równej ilości głosów , a tu miał więcej . Tymecki już nie mial kogo przywieść . Lisowski się natródził i nie nawoził więcej . KLAPA

Odpowiedz Cytuj
Ziele 02-12-14 17:09

O witamy Wielkiego z Sulejówka. wiesz lufa są dwie szkoły otwocka i falenicka ale żadna nie używa d... co do prawdy. wiesz wydawanie moich naszych twoich pieniędzy na oświatę to trzeba być faktycznie d... bo np. w tucznie burmistrz by nie wydawać nie swoich pieniędzy obniżył o 500zł pobory nauczycielom a tu płaci się z nie swoich pieniędzy i jeszcze do tego za nieobecność na radzie a w tucznie obniżył 2 razy radnym i nie płaci za nieobecność. i za takie działanie nasz otrzymał lufę od społeczeństwa . w tucznie przeszedł wyraziści a u nas to d... jak potrzebujesz innych przykładów to wal śmiało są takie których nie było w extra wałcz.

Odpowiedz Cytuj
Człopa 02-12-14 18:56

łaciata żyjesz? Jak ci tam? Biedactwo 45 minut szybciutko zleci potem przerwa i tak dzien za dniem.... Ciesz się ze w szkole nie ma wyborów bo finał pewnie domyślasz się... Dzien za za dniem... Dzien za dniem.... Hahha

Odpowiedz Cytuj
Kmiot 02-12-14 20:24

Wiecie panstwo rozne wpisy juz tu byly i o palce ormowskiej i kto z kim i grazia mania i inne imiona i kto z kim i byl tez o laciatek ok. ale pewien etap mamy za soba mysle ze emocje nieco opadly i wracanie a raczej nawracanie do tego samego i pisanie niesmacznie czy obrazliwie o laciatej to troche wskazuje na osobiste urazy. to ze poszla do pracy w szkole to chwala jej i jakiejs animozje interpersonalne nie moga przycmic iles lat pracy takiej czy takiej dla czlopy .ta pani z duma idac do szkoly moze nosic glowe wysoko a ja z wiekszym szcunkiem po takim wpisie bede sie klanial mysle ze niedosyt obecnych wyborow a w konsekwencji jakas tam przegrana powoduje odgryzanie sie na tych 3 opisywnych osobach ktore zaszkodzily zawstydzily wygranemu.ta niedzwiedzia przysluga spowoduje chyba wiekszy szacunek dla tej pani i takie traktowanie innych jest charakterystyczne dla takich malutkich dziur typu czlopa.

Odpowiedz Cytuj
Człopa 02-12-14 20:38

Ty kmiot haha albo raczej kmiotka szanować należy tych którzy szanują innych!!! To chyba osobista twoja porażka i tak dzień za dniem.... 45 minut szybciutko zleci.... A potem przerwa.... I jeszcze jedno czy ty kogoś masz na mysli? łaciata to krówka!! Haha ty osobista porażko!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem