Kmieć czy Bekker ? Zdecydowanie Bekker !!!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 9 z 12

Kmiot 02-12-14 21:38

Porazka osobista nie wiem co masz na mysli porazka owszem bo wygrac 20 glosami to jest porazka przy 4 latach obiegania wyborcow uczestmiczenia w setkach spotkan to jest porazka. a co do laciatej to co nie wiesz tam juz wyzej ktos wyraznie napisal kto to jest laciata ha ha ha. musisz czytac bo obrazasz ta pania znkomity wynik osiagnal przegrany liczylem na jakies 600 700 glosow a tu wynik wyrownany i przegranym jest jeden biorac pod uwage latwosc z dostepem do wyborcow i uczestniczenia w wielu imprezach i aktywnie w konkursach popatrz na zdjecia z tych 4 lat . my wiemy kogo tak nazwaliscie laciata i ty tez dobrze wiesz jak nie to czytaj wyzej albo na innym forum hahaha i jak ciebie sprawdzi w pokerowym zagraniu to masz aut za znieslawienie. proponuje tobie przeprosiny ale to ty decydujesz chyba ze ta osoba nie poczyni postepowania. ona jako nauczycielka ma takie prawo bo podrywasz jej autorytet. zastanow sie jeszcze masz czas.

Odpowiedz Cytuj
Majka 02-12-14 23:09

A banko kim jest w urzedzie/ doradca menager zastepca palacz? kogo zwalniaja aby mu coreczke przyjać???

Odpowiedz Cytuj
Majka 02-12-14 23:14

A banko kim jest w urzedzie/ doradca menager zastepca palacz? kogo zwalniaja aby mu coreczke przyjać???

Odpowiedz Cytuj
Człopa 03-12-14 10:49

Kmiotka już się boje... I tak dzień za dniem... łaciata to krowka... Hahhahah 45 minut szybciutko zleci a potem przerwa.... I tak dzień za dzniem...

Odpowiedz Cytuj
Kasia 03-12-14 14:54

Zazdroszczę takiej pracy parę godzin tygodniowo weekendy wolne święta wolne wakacje lato zima wolne i tylko wolne,wolne a na koniec 2500 jest,jest? Wcześniejsza emerytura chorobowy urlop na poratowanie zdrowia inne przywileje i to jest fucha tylko pozazdrościć i tak dzień po dniu rak po roku i z biegiem lat 3000 jest, jest?

Odpowiedz Cytuj
Kmiot 03-12-14 19:13

Nie przyjmujesz do wiadomości a pisano do ciebie ,,czlopa,, że krówka to halina i o tym wyżej czy obok pisano. ty nadal ha ha ha to sobie nadal rób igraszki i kpiny a ja bez względu za takie czy inne zachowanie tej pani ją przepraszam za niekulturalne wpisy. osobiste porachunki załatwiaj sobie w cztery oczy i nie wciągaj do gierek to forum.

Odpowiedz Cytuj
Człopa 03-12-14 19:26

Ale boli przegrana? łaciata to krówka!!! Ale jak byłoby pieknie.... O kwotach nie wspomnę.... A teraz tak dzień za dniem 45 minut szybciutko zleci i przerwa.... I tak dzień za dniem...... Dzień za dniem rozpacz łaciata? Ty kasia 2500zł hahahhahahhhahhhahh to na dwie kokartki dla łaciatej... Haha i tak dzień za dniem 45 minut szybciutko zleci i potem przerwa... I tak dzień..... Za dniem.... Papa

Odpowiedz Cytuj
Kasia 03-12-14 22:14

Ta łaciata to oczywiście p.Halina R. o której pisze ktoś pod przykrywką człopa.

Odpowiedz Cytuj
Wyborcy 03-12-14 22:56

Pan Kmieć wygrał tylko dlatego że dopuścił sie oszustwa i to każdy z jego komitetu wie jakiego nie wspomnę o łapówkach jakie dostali nieświadomi wyborcy w postaci alkoholu i nędznych paru groszy. wstyd Panie Burmistrzu wielkie wstyd!!!!

Odpowiedz Cytuj
Wiesa 03-12-14 23:20

Osoba pt . Człopa ni tylko wyśmiewa wymienioną ale wszystkich nauczycieli. 45 min.przerwa sikać czy kanapka 45 i to samo faja czy łyk kawy. Teraz ta osóbka bubka uświadomiła dlaczego burmistrz tak parł czy przekupywał jak wyżej napisano bo to nauczyciel. 45 przerwa kawa papieros zawał. masz racje "człopa" on by miał 45 min. przerwa 5 min. i 45 min. przerwa i tak rok za rokiem dzień za dniem 45 min. i burmistrz ma 5 min. przerwy. A to masz racje "człopa" i dlatego walka i płacenie bo by było 45min. i godz. po godz. Aż strach a tu tylko 22 osoby. A to boli człopa - nie?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem