Nowy nauczyciel historii w gimnazjum

  Zainteresuj tematem więcej osób:


987665 30-03-15 16:40

Witam, czy to prawda że zwolniono Kasperkową a zatrudniono Pana Bekkera na jej miejsce ?

Odpowiedz Cytuj
123 31-03-15 20:59

Nikogo nie zwolniono (choć takie były rozkazy samej "góry"). A tak na marginesie to P. Kasperek była zatrudniona na zastępstwo po tym jak P. Bekker poszedł do Urzędu. Proszę poznajcie fakty, zanim rozdmuchacie głupie plotki.

Odpowiedz Cytuj
0 01-04-15 0:08

Wielki szacunek dla dyrektorów i kierowników którzy walczą o swoich pracowników.

Odpowiedz Cytuj
Haha 01-04-15 10:40

Tylko gdy Pan Bekker odchodził do Urzędu na stanowisko sekretarza to pracował w szkole podstawowej , Gimnazjum jeszcze nie było a była żona nie była dyrektorem tylko nauczycielką niemieckiego w szkole podstawowej . tak dla ścisłości

Odpowiedz Cytuj
Haha 01-04-15 10:47

I jeszcze jedno 15 lat temu gdy Pan Bekker odchodził do Urzędu to : ile lat miała Pani Kasperek ??? była już nauczycielką zatrudnioną za Pana Bekkera ???

Odpowiedz Cytuj
123 01-04-15 18:50

Czy było gimnazjum czy nie, czy P. Bekker była dyrektorem czy nie, to bez znaczenia. Sekretarz został powołany na stanowisko, więc tym samym w szkole miał urlop bezpłatny, a w wyniku reorganizacji etat musiał zostać czy to w podstawówce czy w gimnazjum. A nauczyciel, który zajmował to stanowisko był zatrudniony na czas zastępstwa (bez znaczenia kto nim był, a że ostatnią była P. Kasperek, cóż!), ale jak ktoś taki jak np. autor "haha" szuka tylko taniej sensacji, pisząc żenujące posty cóż, widać że chyba po człopskim uniwerku, jak podstawowych spraw nie rozróżnia i nie ma pojęcia o czym pisze. A pisze tylko po to, aby tania sensacja była.

Odpowiedz Cytuj
Haha 02-04-15 10:24

I znów się mylisz we wszystkich sprawach o których piszesz . Stanowisko sekretarza nie jest powołaniem , to stanowisko nie zapewnia powrotu do byłej pracy . To o czym piszesz przysługuje tylko Burmistrzowi . Stanowisko Burmistrza to oddelegowanie na Urząd i urlop bezpłatny z danej firmy . Dla przykładu była Burmistrz . Nie oskarżaj mnie i wielu ludzi o tanią sensację i brak wykształcenia . Poniżasz ludzi , którzy kończą w naszej gminie wieczorową szkołę. A ja ich bardzo cenię za to , że chcą się uczyć i rozwijać ! Ciekawe po jakich Uniwersytetach ty jesteś

Odpowiedz Cytuj
123 02-04-15 13:57

Wiesz co "haha", nie mam już ochoty pisać na ten temat, skoro nie przyjmujesz do wiadomości spraw oczywistych. To jest przesłanka do tego, że szukasz taniej sensacji. Jeśli nie masz pojęcia o tym co piszesz to idź do Urzędu lub Szkoły i zapytaj, potem się wypowiadaj. Co do oskarżeń, to znów przesadzasz ja odpowiadam Tobie "haha" ,a nie "wielu"jak napisałeś. Tobie "haha" zarzucam szukanie taniej sensacji i wywołanie zamieszania. Tobie "haha" zarzucam brak wykształcenia, nie innym. A wnioskuję to po tym, iż wykształcony człowiek wie co mówi, zna temat i potrafi rzetelnie się wypowiedzieć. W Twoim przypadku coś gdzieś usłyszałeś, ktoś coś powiedział i już na forum głupoty nie sprawdzone wypisywać. A jeśli już piszesz o Burmistrzu, to On też jest powołany na urząd z wyboru, a nie oddelegowany (mylisz pojęcia, oddelegować może np. pracodawca swojego pracownika). Co do Człopskiej uczelni, sorry ale mam swoje zdanie. Może niewielka część chce się czegoś nauczyć, ale niestety większość jest tam tylko dlatego, iż bardzo łatwo zdobyć wykształcenie. Jeśli interesuje Cię moje wykształcenie to odpowiem - mam wyższe, na państwowej uczelni w dużym mieście.

Odpowiedz Cytuj
456 28-04-15 22:00

Nie było żadnych rozkazów z góry , tylko za przyzwoleniem tej góry p.Kasperek pracuje tylko do końca czerwca .

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem