Pamiętacie blok i wybóch gazu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Max 22-11-14 10:36

JESZCZE PANI HALINA BYŁA BURMISTRZEM ALE DLA LUDZI JEJ NIGDY NIE BYŁO NAWET WTEDY KIEDY WYBUCHŁ GAZ W BLOKU BYŁ TYLKO KMIEC MIMO ŻE JESZCZE NIE BYŁ BURMISTRZEM HALINA CAŁKOWICIE SIĘ WYPIEŁA NA SPOŁECZEŃSTWO CHCECIE TAKIEGO ZASTEPCE BURMISTRZA JAK PRZEJDZIE BEKKER BO JA ZDECYDOWANIE NIE 2000 x NIE DLA BEKKERA I HALINY ZASTEPCY BEKKERA I SEKRETARZA TYMECKIEGO KLIKA KLIKA KLIKA

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 22-11-14 11:51

MaX jesteś zepsutym zgniłym człowiekiem po twoich wpisach wiemy kogo popierasz. CO WY SOBĄ REPREZENTUJECIE WSTYD HAŃBA ROZTRZĄSAĆ LUDZKĄ TRAGEDIE JAKĄ PRZESZLI MIESZKAŃCY I RODZINY NIEKTÓRYCH OSÓB . MYŚLĘ JAK WIELE MIESZKAŃCÓW ŻE TO JUŻ JEST KONIEC DO CZEGO SIĘ POSUNĄ TE OSOBY BY TYLKO BYĆ PRZY WŁADZ HAŃBA I WSTYD DLA NASZEJ WŁADZY MÓWIMY DO WIDZENIA DOŚĆ PONIŻANIA MIESZKAŃCÓW WŁADZA ZEPSUŁA WASZE GŁOWY DOŚĆ TEGO CHAMSTWA

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec bloku 22-11-14 11:52

Tak pamiętamy. Ja dokładnie pamiętam wybuch gazu 8 grudnia 2010 r. ok 14 i wtedy burmistrzem był Kmiec a nie Rakowska bo mieszkam w tym bloku. Mamy następną nieprawidlowosc Pana Burmistrza który zlecił remont bloku BEZ PRZETARGU PANU Rogala jako dług wdzięczności za poparcie przy kampanii i za to ze wisiał tam 2 metrawy plakat. Ludzie zostali ewakuowani i był czas żeby zrobić przetarg i wybrać konkretna firmę która zrobi to dobrze a nie fuszere jak elewacja na kościele. Ale po co najlepiej zapłacić pieniądze firmie za robotę której nie zrobiła, za rzeczy które mieli wymienic a nie wymienili ale kasę wzięli. Kolejna rzecz ktorą powinien się zająć prokurator jak wydawane są publiczne pieniądze, bez przetargu na lewo. Miał mój głos, teraz już go nie dostanie i 10 osób mojej rodziny tez go nie poprze. Żeby rządzić trzeba miec trochę oleju w głowie. Gmina to nie dzieci w szkole na zajeciach ZPT. Rogala kasę wziął a my się męczymy. Klika i mafia, czy jest dobrze zrobione czy źle to kasę wzięli. KMIEC SPŁACIĆ SWÓJ DLUG WDZIĘCZNOŚCI URZĘDOWYMI PIENIĘDZMI, PRZEPRASZAM NASZYMI PIENIEDZMI. ŻEGNAMY Pana Kmiecik, nie chcemy więcej przekrętów.

Odpowiedz Cytuj
Max 22-11-14 14:22

Wtedy byla druga tura rakowska jeszcze byla burmistrzem bo nie zdala stanowiska a kmiec byl prelektem a jeszcze nie piastowal stanowiska

Odpowiedz Cytuj
Luki 22-11-14 15:09

BIP PODAJE ZE ROZPOCZĄŁEŚ PRACĘ MAX 05.12.2010, WYBUCH MIAŁ MIEJSCE W SRODE 08.12.2010, czyli już rządziłes.za akcje z wybuchem jesteś odpowiedzialny ty, za zlecenie roboty bez przetargu Ty. Nie ma kozła ofiarnego i nie ma na kogo zrzucić winę. Mleko się wylało i będziesz musiał je powycierac przywdziany w bluzeczke w paseczki.

Odpowiedz Cytuj
Zen 24-11-14 2:17

Piszecie bzdury ! pod dyktando Rakowskiej i Bekkera. Jesteście ich zwolennikami lub nimi ! i za wszelką cenę wybielacie swoje osoby na tym forum aby zatuszować prawdę i wprowadzić w błąd społeczeństwo . Ale my dokładnie pamiętamy ! Wybuch gazu to burmistrzem była JESZCZE Rakowska , a jej zastępcą BEKKER !!!! Rakowska pełniła obowiązki Burmistrza i pakowała się już z tego stanowiska. i miała was wszystkich wraz z Bekkerem daleko w D...E tak jak przez 12 lat a moje pytanie ... A co zrobił Bekker dla ludzi po wybuchu ????? przecież był zastępcą , który ustalał przetargi na remonty , i to właśnie on decydował za biurka kto będzie remontował blok , a głowną księgową była jeszcze pani Kasperek . I co dla was zrobił Bekker ???? Dziś sami to napisaliście , A całą winą chcecie obarczyć Pana Kmiecia . Ojjj panie Bekker i zwolennicy gubicie się w swych kłamstwach , a ludzi macie za idiotów !!!

Odpowiedz Cytuj
Wizja 24-11-14 22:33

Przy pożarze pracowała ta osoba i występowała przed kamerami ta osoba która była uprawniona do prowadzenia akcji ,czyli no kto?No? A co do przetargu nie znamy szczegółów i jakie firmy czy firma się głosiła to ta robiła. Czas naglił.Jak jesteś taki taka jaka taka mądra to trzeba założyć własną firmę płacić podatki zatrudnić osoby a chętni są po opłacać zusy city pity krusy i startować do przetargów.Chyba,że tak jak przy wyborachw Warszawie jest jedna firma komputerowa i przetarg jest wygrany.Tu na wsi być może też jest jedna firma i wygrywa więc zakładaj drugą i startuj powodzenia.Tyle co wiadomo w takim mrozie trudno było o wykonawce i wielkie dzięki dla Rogali od społeczeństwa.I takie winny być wpisy a nie szukanie winnych i bekkeryzowanie.

Odpowiedz Cytuj
Tom 25-11-14 0:10

Autor 24-11-2014 21:33:40 Przy pożarze pracowała ta osoba i występowała przed kamerami ta osoba która była uprawniona do prowadzenia akcji ,czyli no kto?No? A co do przetargu nie znamy szczegółów i jakie firmy czy firma się głosiła to ta robiła. Czas naglił.Jak jesteś taki taka jaka taka mądra to trzeba założyć własną firmę płacić podatki zatrudnić osoby a chętni są po opłacać zusy city pity krusy i startować do przetargów.Chyba,że tak jak przy wyborachw Warszawie jest jedna firma komputerowa i przetarg jest wygrany.Tu na wsi być może też jest jedna firma i wygrywa więc zakładaj drugą i startuj powodzenia.Tyle co wiadomo w takim mrozie trudno było o wykonawce i wielkie dzięki dla Rogali od społeczeństwa.I takie winny być wpisy a nie szukanie winnych i bekkeryzowanie.
Srut tut w mrozie pieniądze rąk nieodmroziły bo dolej biorą kase

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem