Pomysły do realizacji przez radę

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

123 12-06-15 13:34

Podawajmy w tym temacie problemy którymi Rada powinna się zająć w pierwszej kolejności. Dla mnie pierwsze co powinna zrobić to podjęcie uchwały o likwidacji Straży Miejskiej. Piszcie swoje pomysły.

Odpowiedz Cytuj
Ola 14-06-15 14:12

Zgadzam sie natychmiast powinno rozwiazać sie strarz miejska wielki strarznik tylko przegania samochody zaparkowane na krutko ktore nikomu nie przeszkadzaja i nikogo nie narazaja na niebezpieczenstwo prosze mieszkanców aby cos z tym zrobic tak dalej byc nie moze

Odpowiedz Cytuj
Człopianin 15-06-15 15:16

Ja bym zaproponował o komunikację tj. WTP, z tego co mi powiedziano (p. Lasocki) że jeśli rada by dała sygnał WTP wtedy będzie jeździć do Człopy a powszechnie wiadomo że PKS to porażka a taki busik to jest coś jeżdżą do Tuczna, Wołowych Lasów , Bukowa to czemu nie do Człopy?

Odpowiedz Cytuj
Gość 22-06-15 19:33

Radni bezradni nie mają teraz czasu i pomysłów też nie mają . Ich szczytem możliwości były problemy prania , kur latających po ulicach i sprzedaż świeżych jaj ! A teraz muszą się edukować bo jak się okazało nie mają pojęcia na czym polega rola radnego . Komedia ! Poszli do rady zieloni jak tabaki , od listopada biorą pieniądze za sesje , a większość z nich nie zna praw i obowiązków radnego ! Teraz za nasze pieniądze uczą się , oni dopiero teraz poznają zakres swoich obowiązków . Są w radzie w większości i od jesieni głosowali i podejmowali decyzje , nie mając pojęcia o niczym !? Takich mamy radnych od Bekera , Rachowskiej i Guru ! Gratulacje dla wszystkich którzy głosowali na taką ekipę. Ktoś czepia się na forum gazetki wydawanej przez Burmistrza ? Człowieku czep się radnych którzy nami rządzą , a nie mają pojęcia i biorą diety od jesieni ! WSTYD I SKANDAL ! A teraz my społeczeństwo mamy tu na forum pisać propozycje do zrealizowania dla rady ? Przecież każdy radny startując w wyborach powinien mieć swój program i pomysł co chciałby zrealizować w Gminie , gdzie są wasze programy wyborcze ? jest was większość w radzie ! Więc jak to się stało , że dostaliście się na radnych nie mając pojęcia o niczym ?!

Odpowiedz Cytuj
JA 23-06-15 13:13

A poco gmina zatrudniła firmę wywożącą śmieci z mirosławca jak mugł być dalej Pan Grzelak.Ale najlepiej płacić duże pieniądze obcym jak pare złoty swoim.O tym rada niech też pomyśli.pozdr.

Odpowiedz Cytuj
Je 24-06-15 12:19

I prawda ale co się dziwić skoro mają większość w radzie i głosują tak jak im pasuje a nie z pożytkiem dla gminy .

Odpowiedz Cytuj
Ddd 27-06-15 17:31

Mi się marzy, aby ktoś z "władz" zajął się pewnym młodym osobnikiem, który po prostu szaleje autem po mieście. Mam na myśli śliwkowego Opla Astrę F. Ten użytkownik drogi powinien mieć zakaz prowadzenia auta. Ewidentnie nie dorósł do tej roli. Przestrzeganie prędkości, znaków drogowych, pierwszeństwa...jego to nie interesuje. Nie ważne czy nawierzchnia jest mokra lub sucha, za każdym razem agresywny styl jazdy i wchodzenie w zakręty w sposób brawurowy. Każdy w młodości szalał, ale ta osoba stanowi zagrożenie dla mieszkańców. Kilka razy miałem z nim styczność na drodze i jestem zniesmaczony jego zachowaniem. Jego reakcje są nieprzewidywalne. Mnie nie interesuje, że rozbije auto czy sobie zrobi krzywdę. To jest jego rachunek. Boję się o siebie i o innych użytkowników w miejscu, gdzie pojawia się ten pseudo kierowca.

Odpowiedz Cytuj
Slapstick 27-06-15 20:16

No trzeba powiedzieć, że '' gościu'' ma racje. To rozsądne,rozważne podejście to problemów Człopy. Rządzący faktycznie nie mają pojęcia jak piszesz i sam obecny Guru od broszurki za 20tyś.zł. Bekker czy jak piszesz i Rakowska to masz racje to ekipa bez pojęcia i co tu się dziwić skoro są tylko nauczycielami i nigdy nie prowadzili firmy i spraw gospodarczych. Jak piszesz i masz rację to komedia a nie urząd. A co z planami? i tu też masz rację przecież słyszeliśmy - 20 miejsc pracy i sprowadzenie firm i dalsze miejsca pracy a wyszło 20 baniek a jeszcze strefa ekonomiczna z pracami ręcznymi i strefa dla hostess.Kończysz , że to wstyd i hańba, skandal no niestety taka jest Człopa.

Odpowiedz Cytuj
Ja 27-06-15 21:40

Pomysł dobry i zacząć by trzeba od finansów by wiedzieć o czym lub z czym wychodzić. jako że minister jest jako sługa to urzędnik pracujący za nasz pieniądze winien społeczeństwu przedstawić stan finansów gminy bo to my utrzymujemy finansową stronę gminy. dobrze by wiedzieć w jakiej kondycji finansowej zostawiła gminę pani rakowska jakie są finanse po 4 latach pracy obecnego pana i jaki jest stan przewidywany po 3 kwartałach i na koniec roku naszych pieniędzy. znając to możemy oceniać pracujących i cokolwiek proponować do rozpatrzenia i realizacji radzie miasta. dobrze by ktoś podał ogólne dane finansowe i poprzez radnych można by prosić ich o pójście w tym czy innym kierunku chyba że cienko wyglądamy i jesteśmy mocno pod kreską a na podglądzie innych podobnych gmin wręcz może źle. i w takiej sytuacji wszelkie rozmowy propozycje nie mają sensu.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem