Przewodniczący - a konkrety

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Swojak@ 02-03-15 22:56

Konkretnie dlaczego nie uczestniczył np w spotkaniu przedsiębiorców

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 03-03-15 16:42

Autor 02-03-2015 21:56:34 Konkretnie dlaczego nie uczestniczył np w spotkaniu przedsiębiorców
A konkrety są takie, iż Człopa to nie BIAŁORUŚ może dajcie sobie spokój z inwigilacją i zastraszaniem "ZBYSZEK"dasz rade udowodniłeś. JESTEŚ mocy ,aby tak dalej.

Odpowiedz Cytuj
Gala 04-03-15 12:06

Sprawa by nie wyszła gdyby nie jeden z gości dziękujący za odznaczenia i informujący,że nie ma przedstawiciela rady życzy lepszej z radą współpracy tak jak on gdzie posiada przewagę w radzie i od razu dał podwyżkę teraz podwyższył swojej radzie oraz wodę śmieci itd.Więc nie dobra praca ale przewaga swoich radnych w gminie tak jak było do tej pory u nas.Rozmawiano z radnym i okazuje się, że wbrew zwyczajom zaproszenia winien podpisać zarówno burmistrz jak i przewodniczący rady a w tym przypadku pominięto przewodniczącego i tym samym rada nie była programowana w udziale w gali.

Odpowiedz Cytuj
Deniro 09-03-15 18:19

Ale jaja, pierwszy raz słyszę, że trzeba zapraszać na imprezę ORGANIZATORA. Czy po wypłatę diety, Burmistrz też pisze każdorazowo zaproszenie Panu Przewodniczącemu, czy wprasza się sam do kasy. Panie Przewodniczący masz obowiązek reprezentować nas, na tego typu imprezach

Odpowiedz Cytuj
XXXX 09-03-15 21:50

Autor 09-03-2015 17:19:52 Ale jaja, pierwszy raz słyszę, że trzeba zapraszać na imprezę ORGANIZATORA. Czy po wypłatę diety, Burmistrz też pisze każdorazowo zaproszenie Panu Przewodniczącemu, czy wprasza się sam do kasy. Panie Przewodniczący masz obowiązek reprezentować nas, na tego typu imprezach
Nie w XXI wieku należności finansowe zazwyczaj są przelewane na konto.

Odpowiedz Cytuj
Gość 09-03-15 22:06

Ty chyba jednak w Człopie kończyłeś naukę. Nie chodzi kto kogo zaprasza po odbiór diet a kto ostaje na konto pobory,fundusze R, dodatki funkcyjne,kilometry itd. ale chodzi o to deniro,że kulturalny włodarz wysyła zaproszenia wspólnie z kierującym pracami gminy = przewodniczącym i absolwencie Człopy podpisy na zaproszeniach widnieją przede wszystkim przewodniczącego a także. włodarza.Jak tego nie wiesz - bo tak jest wszędzie to musisz jeszcze wskoczyć do Strzelec a nie uprawiać przepychanki kto pierwszy biegnie do kasy burmistrz czy przewodniczący.

Odpowiedz Cytuj
Deniro 10-03-15 0:13

Autor 09-03-2015 21:06:36 Ty chyba jednak w Człopie kończyłeś naukę. Nie chodzi kto kogo zaprasza po odbiór diet a kto ostaje na konto pobory,fundusze R, dodatki funkcyjne,kilometry itd. ale chodzi o to deniro,że kulturalny włodarz wysyła zaproszenia wspólnie z kierującym pracami gminy = przewodniczącym i absolwencie Człopy podpisy na zaproszeniach widnieją przede wszystkim przewodniczącego a także. włodarza.Jak tego nie wiesz - bo tak jest wszędzie to musisz jeszcze wskoczyć do Strzelec a nie uprawiać przepychanki kto pierwszy biegnie do kasy burmistrz czy przewodniczący.
TY nie posądzaj Burmistrza o brak kultury i nie sądź wszystkich po sobie,bo pewnie jedyny dyplom jaki masz to za zbiór surowców wtórnych, PROSTAKU

Odpowiedz Cytuj
Gość 10-03-15 21:18

O przepraszam to masz deniruś nie myl z delirką rację. To nie brak tej kultury to jak ty to piszesz bieganie do kasy, przepychanka pod okienkiem z przewodniczącym i pobieranie dodatku tych co wyżej lub jeszcze za wysługiwanie przepraszam za wysługę lat 20 % to tyle co twoja pensja. Deniro stresujesz mnie a tu jak piszesz kto pierwszy dopadnie do okienka kasy tylko powiedz czy te wszystkie dodatki to odbiera się na jedno podejście czy po kolei a przewodniczący idzie tylko raz i ma kulturę nie podpisywał zaproszeń a powinien więc nie idę bo to on przewodniczy Człopie.Brak wspólnego podpisania zaproszeń świadczy o gospodarzu gminy i jego.... co tu dużo mówić jest tylko nauczycielem.Jak jeszcze coś masz o rozpychaniu się łokciami pod kasą to śmiało pisz.

Odpowiedz Cytuj
Deniro 10-03-15 23:29

Jak chce podpisywać zaproszenia, to niech Sobie odnowi śluby.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem