Przewodniczący - a konkrety

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 2

Gość 14-03-15 23:47

Ty się zatrzymałeś na kołobrzeskich zaślubinach z morzem d-niro. To trzeba było nie wysiadać w Człopie a jechać w tej wojennej tułaczce dalej.A rada i przewodniczący ustala wynagrodzenie i stanowi kierunki działania burmistrza powołuje skarbnika i robi przegląd stanu i zasadności zatrudnienia ,decyduje o sekretarzu ,udziela albo nie absolutorium, reprezentuje gminę itd. Ale też podejmuje uchwałę w sprawie stypendiów,które o dziwo wręcza burmistrz upomniany przez kol. z pobliskiej gminy by lepiej współpracował z przewodniczącym.Ale to nic popatrz d- niruś jakie to wychowawcze jak kształtuje się młode pokolenie jak ich się uczy -to lekcja demokracji o władzy gminnej i takie będziemy już mamy pokolenie nie znające podziału kompetencji gminno-państwowej czy powiatowej. Gdyby burmistrzem był pedagog z dalekosiężnym spojrzeniem to pomimo różnic zdań ,niedomówień nie dopuścił by do tego by stypendyści nie mieli przy tej okazji lekcji demokracji a inni nie podsumowywali to drwiną.Brak dyplomacji i kultury u administratora.5 lat pracy zmarnowane. A burmistrz deniro - wykonuje zadania i uchwały rady z czego go rada rozlicza.

Odpowiedz Cytuj
Deniro 15-03-15 12:26

Widzę , że wszędzie jesteś tylko gościem, idź usiądź wygodnie i oglądaj dalej trudne sprawy. ty nie tylko się tułałeś , ale dalej się tułasz i bujasz w obłokach . Pięknie to opisałeś, ale jeszcze sprawdź w Google co to jest przegrana, bo rozumiem, że nadal jesteś bezrobotny i masz sporo czasu na czytanie

Odpowiedz Cytuj
Zet 15-03-15 19:31

W goglach przegrana jest no 1 do 0. natomiast u nas jest po połowie i to po 4 latach urzędowania wydania za moje pieniądze broszurki za 20 koła i jeszcze połowa gminy powiedział NIE. powiem szczerze liczono że sekretarz zbierze gra 20 lub 25 % głosów zebrał połowę i to jest dużym to mało powiedziane zaskoczeniem o tak słabej pozycji urzędującego.połowa ludzi powiedziała jemu chłopie nie .... i nie będę dalej pisać by ciebie nie osłabiać. pomimo 20 głosów jest to wielka przegrana patrząc na zaangażowanie urzędującego a pobieżne włączanie się do kampanii sekretarza.jest to jego wielkie zwycięstwo. tak pisze w twojej głow... w twoich goglach chyba że masz je różowe.

Odpowiedz Cytuj
124 20-03-15 22:09

Jaki kolor czy taki sam dla zmylenia przeciwnika? czy kupił czy ma przez bank.

Odpowiedz Cytuj
Lina 23-03-15 15:36

Zbyszek da radę przy noszeniu t....y .Bardzo schudł od wysiłku wyborczego .

Odpowiedz Cytuj
Ignaś 23-03-15 20:56

Autor 23-03-2015 14:36:59 Zbyszek da radę przy noszeniu t....y .Bardzo schudł od wysiłku wyborczego .
ŻAL pupę komuś ściska że chłop jest zaradny .

Odpowiedz Cytuj
Ja wam powiem 27-03-15 2:02

Przewodniczący zanim zacznie rościć pretensje do całego świata i zaświata , powinien zapoznać się z obowiązkami i prawami jemu przysługującymi. krótko mówiąc każdy powinien znać swoje miejsce w szeregu ! coś mi się wydaje , że wreszcie panu przewodniczącemu ktoś wyjaśnił na czym jego rola polega i chwała mu za to , że kogoś posłuchał teraz przewodniczący ćwierka inaczej " to nie ja miałem pretensje , to dziennikarze przekręcili moje słowa ! ja tak nie powiedziałem ! BRAWO !!!! panie przewodniczący BRAWO !!! jest pan prawdziwym politykiem z klasą mający nieugięty pogląd i rację. haha a wy tak bronicie przewodniczącego na zabój , stoicie na straży jego racji czy nie racji ale racji a on sam przeczy sam sobie

Odpowiedz Cytuj
Jeszcze raz ja 27-03-15 2:09

A kto to putin ? matacz ?

Odpowiedz Cytuj
Raz jeszcze 05-04-15 14:28

święta czas zadumy czas życzeń. po śniadaniu pora zapoznać się z życzeniami i takowe ukazały się z gminy. życzenia od jednej osoby bez życzeń w imieniu pracowników, podłączeni jacyś radni bez podpisu. widać, że 4-letnia praca w administracji niczego nie nauczyła administratora gminy i taki przekaz życzeń jest równoznaczne z cie... z cieciolandem jakim jest ta wieś.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem