Smutna prawda, nie dajcie się oszukać.

Strona 3 z 4

Gość 28-11-14 10:03

Mam nadzieję , że większość ludzi ma swój rozum i doceni wszystko to co zrobił pan Kmieć w tak krótkim czasie . Pozdrawiam i zachęcam do wyborów !!! Człopianka

Zosia 28-11-14 22:24

Smutna prawda to dobry tytul. lepszy jest chyba w gazecie extra walcz. tam pokazana jest prawda jak burmistrz samowolnie bez rady obowiazujacych zgod robi sobie co chce a rada nie znajac sie w ogole na swojej roli wydaje lekka reka nie swoje a nasze pieniadze . tam tez swojaku dowiadujemy sie juz wiekszosc obalonych wyzej niby dokonan burmistrza z dotacjami ktore nam i tak czy tak sie nalezza czy sa przydzielane przez sejmik. a jak ktos nie ma wejsc przekonywania sejmiku nie zajmuje glosu w szczecinie to ochlapy trafiaja do naszego miasta przy biernie wiernie nam panujacym. ale tu w miescie to wrazenia pana i wladcy ale by cos dodatkowo zalatwci no powiedzmy 7 lampe w sczecinie i jedno okno i by wystapic na forum sejmiku to ni widu ni slychu. tak z tej gazety jednoznacznie wynka nie mylic z gminnymi gazetkami za 17000zl zarowno czytajac 2 strone jak i srodek na kogo i kto nie rozczarowuje i kto przekonywujaco strategicznie rysuje obraz ekonomiki czlopy.

Jest jest 30-11-14 22:24

Są już pierwsze wyniki wyborów gratulujemy zwycięzcy.

Sum 01-12-14 0:15

Smutna prawda ale powodzenia i gratulujemy zwycięstwa w wyborach.

Zwycięscy 01-12-14 0:40

Gratulacje dla Pana Zdzisia ! A Bekker na bruk tam gdzie jego miejsce!

Zen 01-12-14 1:20

Wygrał Pan Kmieć !!! Gratulacje Panie Burmistrzu !!! Mimo przegranej gratuluję również Panu Bekkerowi za zdobycie tak dużego poparcia!

Zwyciężony 01-12-14 2:10

O takim językiem rozmawiają zwycięzcy na bruk na ulice na bruk to język obozu przeciwstawnego na bruk i tak jak tymeckiemu płacącego pensje z nie swoich pieniędzy. Z tym brukiem będziemy mieli na co dzień do czynienia i remontu. Ktoś zarobi. Kto?

Deniro 01-12-14 8:59

Autor 01-12-2014 01:10:22 o takim językiem rozmawiają zwycięzcy na bruk na ulice na bruk to język obozu przeciwstawnego na bruk i tak jak tymeckiemu płacącego pensje z nie swoich pieniędzy. Z tym brukiem będziemy mieli na co dzień do czynienia i remontu. Ktoś zarobi. Kto?
Zbieraj tą makulaturę co Nosiłeś, w Wałczu jest skup. to może być Twój jedyny zysk z tych wyborów

Benis 01-12-14 11:53

Deniro to tu na wsi nie ma punktu skupu makulatury? patrz to masz stanowisko bierz się do pracy z 20 obiecanych miejsc pracy ty jeden już ją masz pozostaje jeszcze z obiecanek 19 vacatów chyba pisząc o kopaniu psów możesz też brać się za schronisko dla psów umiesz je kopać będziesz umiał sprzątać po nich. zacznij porządki od zbierania z trawników. jak to miejsce obsadzisz to pozostanie tobie już 18 wolnych z obiecanych.

Deniro 02-12-14 1:06

Autor 01-12-2014 10:53:39 deniro to tu na wsi nie ma punktu skupu makulatury? patrz to masz stanowisko bierz się do pracy z 20 obiecanych miejsc pracy ty jeden już ją masz pozostaje jeszcze z obiecanek 19 vacatów chyba pisząc o kopaniu psów możesz też brać się za schronisko dla psów umiesz je kopać będziesz umiał sprzątać po nich. zacznij porządki od zbierania z trawników. jak to miejsce obsadzisz to pozostanie tobie już 18 wolnych z obiecanych.
Przestań się mazgaić
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem