Cała prawda o burmistrzu - jak zadłużył gminę

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 5 z 6

Max 27-11-14 9:49

Bekker wygra bo jest lepszym kandydatem na burmistrza

Odpowiedz Cytuj
GOŚC 27-11-14 11:06

MAM NADZIEJĘ ZE NIE ! Beker to figurant, który nie ma nic do powiedzenia już teraz nawet podczas własnej kampanii wyborczej . Za sznurki pociąga Rakowska, Tymecki , Nowicki i to oni oczerniają obecnego Burmistrza Kmiecia . To oni piszą kolejny paszkwil do ludzi To oni plują tu na forum na pana Kmiecia Rakowska z Bekkeram zadłużyli Gminę , poczytajcie wszystkie wpisy cztery lata temu jakie były podczas wyborów . Teraz wszystko przekręcają i piszą , że to Kmieć . Typowe dla Rakowskiej i jej zwolenników . Jeśli wygra Bekker to mamy powrót mataczewa . W radzie mają większość swoich radnych więc teraz ostra walka z ich strony , aby wepchnąć Bekkera na Burmistrza i mają władzę absolutną !!!! Zrobią z Gminą co będą chcieli !!! Za poparcie w wyborach i całą kampanię wyborczą Bekker utworzy stanowisko zastępcy Burmistrza na którym zasiądzie Rakowska. Stanowisko to uprawnia Rakowską do rządzenia całą Gminą i podejmowania wszystkich decyzji . Stanowisko sekretarza nie ma takiej mocy prawnej . A więc pan Bekker jeśli zostanie Burmistrzem to będzie tylko figurantem ! Zamknie się w swoim biurze i cichutko będzie siedział jak zawsze .

Odpowiedz Cytuj
Hg 27-11-14 11:31

Jak Kmieć objął władzę gmina była na plusie. 4 lata rządów i płynie i tonie w długach bez inwestycji oprócz przykościelnego murku . Analiza [LINK] , zakładka budżet Paktowi w postaci Kmieć - Nowicki -Gutowski teraz podziękujemy Co prawda stosunki troszkę się popsuły no Nowicki nie mógł już patrzeć na skalę przestępstw w gminie i złożył doniesienie do prokuratury.

Odpowiedz Cytuj
Wojak 27-11-14 18:03

Jest sukces jest pierwszy sukces podaje swojak.Swojak jest świetlica i kawałek miejsca dla dzieci zwane placem bez basenu to ewenement wyjątek w zachodniopomorskim podaje swojak. Ale czy w Szczecinie wiedzą gdzie leży i co to jest Człopa - poznańskie? Koło - Konin czy pomorskie? wielkopolskie? Jest mur Papkina z kamienia łupanego na b. drogą umowę - zlecenie z panem ?I jest komin w koronie .Dom mieszkalny do spłacenia trzeba tylko posadzić drzewko i dziecko.Trzeba podziwiać radę bo to ich inicjatywa i zatwierdzanie pracy wykonującego tą pracę. Mają jasną sprawę bo 6 lamp przez 4 lata rozświetlało drogę a inne są ciemne . To ciężka praca i trudno przy 13 premiach je wycenić. Już wiem na kogo idę.

Odpowiedz Cytuj
Waseh 27-11-14 20:48

Kasa ciągnie obecnego B.....a, może zapomniał o kolegach !!!!!!.. To co piszą w gazecie to, tak nie powinno być. Zadłużona GMINA

Odpowiedz Cytuj
Jadzka 27-11-14 21:50

Ogłoszenia pilne!!! Chcesz być mieszkańcem człopy - zapraszamy do gminy!!! Dostaniesz meldunek w 5 minut i to bez zbędnych formalności (najlepiej powyżej 75 lat) w przeciągu dwóch tygodni gmina wzbogaciła się o 60 nowych obywateli -brawo!!! (60 głosów dla p. Kmiecia) wiadomość z ostatniej chwili - gazetka extra wałcz dostępna u banko capito za niewielką odpłatą (promocja do wyczerpania zapasów) pragnę nadmienić-mieliśmy bardzo dużo szczęścia że pan banko zechciał ocalić naszą prasę od niekorzystnych warunków pogodowych ( deszcz, śnieg, wiatr) i był na tyle wspaniałomyślny że zechciał ją pozbierać i przechować. Więcej informacji na tablicach ogłoszeń upsss ale ostatnio zrobiono na nich porządki i pozrywano niechciane ogłoszenia to chyba dobrze co?..... Spokojnie spokojnie plakat p. Kmiecia został - jak to mówią co wolno wojewodzie to nie tobie s..... Takie cuda tylko w naszej gminie. Zapraszamy!!!

Odpowiedz Cytuj
Deniro 27-11-14 21:59

Bardzo się cieszę Panie Bogdanie,że te sprawy ujrzały światło dzienne, szkoda tylko, że jest to jednostronny punkt widzenia, no ale cóż jest co jest. W następnym numerze bardzo bym prosił o opisanie Swoich osiągnięć, podczas urzędowania, jak usprawnił Pan pracę na odcinku, jakie podjął Pan decyzję i ile to kosztowało Gminę razem z Pana pensją. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na I KTO TO MÓWI II

Odpowiedz Cytuj
Denek 28-11-14 0:12

Nie mam na imię Bogdan Deniro nawet na drugie mam inne imię. Przyznasz ,że to extra.Jutro będzie też niespodzianka.

Odpowiedz Cytuj
Ekstra 28-11-14 0:46

To jest extra skąd ten deniro wytrzasnął tego Bogdana. to jest extra ale extra bo extra odkrycie czy extra Wałcz.

Odpowiedz Cytuj
Deniro 28-11-14 10:23

Oczywiście, odniosłem się do artykułu z gazety którą roznosicie. A z tego co widzę nie czytacie!!!!!! Autor artykułu podpisał się imieniem i nazwiskiem. Jeśli w Waszej opcji tylko Jurek potrafi czytać, to przed kolportażem powinien Wam zorganizować Wieczornicę i poczytać na głos.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem