Cała prawda o burmistrzu - jak zadłużył gminę

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 6 z 6

Gość 28-11-14 13:19

Piszecie o zadłużeniu naszej Gminy przez Pana Kmiecia w ciągu czterech lat , co jest totalną bzdurą . I każdy mieszkaniec Gminy wie jaka jest prawda. Cztery lata temu to Rakowska przegrała wybory z powodu zadłużenia naszej Gminy na tak duże pieniądze . Śmieszą mnie dziś wpisy w których tak bardzo bronicie Bekkera i piszecie , że Gmina pozostawiona była bez długów , a nawet budżet na plusie . To dlaczego Rakowska przegrała skoro była tak świetnym gospodarzem ??? Jaki był powód klęski rządów Rakowska , Bekker 4 lata temu ??? Wszystko to co zrobił duet Rakowska Bekker dziś przypisujecie Burmistrzowi Kmieciowi . Idziemy na wybory i wybierzemy Pana Kmiecia .

Odpowiedz Cytuj
Obywatel 28-11-14 22:28

Takiego mściwego i wulgarnego burmistrza, który skłócił Całą gminę. Takiego chcecie burmistrza !!! Dyktatura, zastraszanie ludzi, obawa przed wypowiedzeniem własnego zdania, ludzie boją się mówić na kogo głosują- tego chcecie!!!! Pan Kan... pokazał poziom na spotkaniu, zadawał tak idiotyczne pytania,że tylko się ośmieszył- co musiał mu obiecać Pan Kmieć że tak liże mu tyłek, a z tego co wiem do niedawna był jego wielkim przeciwnikiem, gazety ludziom spod domów zabierał, jak nisko ludzie upadają... jejku co to się wyrabia, jak ludzie ciągną do koryta. Proszę głosujcie na Pana Bekera. Będzie normalnie!

Odpowiedz Cytuj
Roki 28-11-14 23:09

Normalne jaja 80% wpisów to jazda po panu Bekkerze wiemy od kogo ludzie tu piszą duety duety.... najgorsze jest to że Panu Jurkowi nie mają czego zarzucić !!! A jak nie mają czego to łapią się duetów- że niby bekker-rakowska Pan Kmieć miał dużo duetów i mieć będzie: ( Kmieć-Nowi.. :duet doborowy trafił swój na swego, obiecane stanowisko- i co dokonane- 5 tysiaków miesięcznie brał) (Kmieć -Gutow.... : duet obecny - obiecanki ciekawe czy cacanki-jak to było za poprzedniej kampanii) (Kmieć - Kani... : duet obiecany - w 1/2 spełniony, ciekawe co jeszcze obiecał-bo to zdecydowanie za mało- jak na takie poświęcenia) I co mamy się wyliczać dalej, nie macie NICCC na Pana Bekkera i tu WAS BOLI -łapiecie się wszystkiego i sprzedajecie wiadomości z poprzedniej Epoki Rządzenia. Mam nadzieję że Wygra Sprawiedliwszy - Pan Bekker. A jak nie-to prędzej czy później wszyscy się poznają, oliwa sprawiedliwa .... Miłej Nocy

Odpowiedz Cytuj
B. 28-11-14 23:18

Cała prawda jest w gazecie Ekstra Wałcz. nie interesuje nas dlaczego przegrała poprzedniczka to było minęło na pewno nie z powodu długów.jednostronny deniro -tak o sobie pisze kwestionuje samowole burmistrza.z faktami się nie dyskutuje. a problem zatrzymania postępowania to wiadomo że wynika z lokalnych uwarunkowań tak jak w całej Polsce. wystarczy przenieść sprawę do innej prokuratury a budowy przekazać nadzorowi w Szczecinie czy W-wie a tego wstrzymujący postępowanie najbardziej się boją. bardzo wyważona wypowiedź z 2-ej strony gazety ekstra Wałcz pokazuje dojrzałość kandydata, życiową oraz administracyjną w przeciwieństwie do przypadkowości pełniącego funkcje burmistrza. straty miasta choćby w oświacie i wynagradzanie osoby odpowiedzialnej za wprowadzanie przypadkowych danych to nie tylko skandal ale trudno przejść nad tym do porządku dziennego. wiemy tez ze na pewno nie znajdzie w urzędzie miejsca R,N,D i inne . szerokie horyzonty i długoterminowe spojrzenie w przyszłość pozwala,planowanie i oddanie inicjatywy radzie - do niro ma inne zdanie- pozwala ze spokojem oczekiwać wyników głosowania tych wszystkim którzy oczekują zmian w podejściu i zrozumienia ludzkich spraw problemów pracy przez Bekkera.

Odpowiedz Cytuj
Beng beng 28-11-14 23:40

Odebranie kluczy tymeckiemu od hali wystawia swiadecto burmistrzowi a placenie do konca roku poborow swiadczy w jakim ,,dyplomatycznym,,stylu potrafi sie rozstawac z pracownikami.najlepiej placi sie nie swoimi pieniedzmi. ciekawe czy majac wlasna firme tez burmistrz by placil 3 miesiace za nie przychodzenie do pracy ha ha ha. brak szacunku do wspolpracownikow swiadczy ze obecny burmistrz nie ma tez poszanowania dla mieszkancow a jego wladczosc swiadczy o malomiastowosci wsiowosci. podsluch we wsi. jak cos chce ktos wiedziec to mow tu w czlopie wiemy o kazdym wszystko.

Odpowiedz Cytuj
Dług 29-11-14 0:12

Jak zadłużył? A tak było 0 a są 2 banki. Niezły wynik na minus.

Odpowiedz Cytuj
Fifi 29-11-14 0:44

Wszyscy jesteście mądrzy anonimowo i tylko tutaj a gdzie trzeba zapytać to cichutko...... jestem tu jednorazowo i uważam ze mądry idzie glosować a nie wypisywać te bzdury... WYGRA OBECNY PAN ZDZISŁAW KMIEĆ. ZROBIŁ BARDZO DUŻO PRZEZ 4 LATA A PAN BEKKER TYLKO WYKONYWAŁ POLECENIA PANI BURMISTRZ DLACZEGO NIE WYSTĄPIŁ JAKO KANDYDAT BURMISTRZA W JEJ KADENCJI???

Odpowiedz Cytuj
Wi fi 29-11-14 0:59

Burmistrz bardzo malo zrobil i jeszcze tyle zlego . wykonywal tylko polecenia rady bo do tego jest powolany urzad burmistrza.exstra walcz dokladnie to opisuje. a co do wygrania to byc moze ale na chwile obecna nie wiadomo

Odpowiedz Cytuj
Renata 29-11-14 9:41

Do fiff!!! wszyscy anonimowi a ty to co? fifi- przedstaw się proszę! z kim mamy do czynienia? Kogoś oskarża a sam anonimowy. to rada jest po to,aby zarządzać gminą- a burmistrz tylko reprezentuje- rada była do dupyyyy!!!! nie znali się na niczym, głosowali tak jak chciał burmistrz, wszyscy zastraszeni- nikt nie miał jajec żeby wyrazić swoje zdanie - to mają być ludzie którzy rządzą naszą gminą!!! z mojej rodziny był radny- i opowiadał: z góry było wiadomo jak wszyscy mają głosować, niech się któryś wyłamie. masakra!!! Zobaczymy co teraz będzie-obojętnie kto wygra -to rada rządzi - niech ludzie słuchają obywateli i kierują się dobrem dla ludzi-a nie dla burmistrza, życzę sobie i mieszkańcom Człopy aby radni nie dali się przekupić i mądrze sprawowali dane stanowisko- bo diety idą z Naszych podatków, dwa razy w miesiącu po parę godzin to prawie dodatkowa pensja. trzeba się wykazać za tą kasę, a jak się ktoś nie czuje to niech rezygnuje- a nie głupa pali.pozdrawiam i zapraszam na WYBORY!!!!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czlopa.istrefa.com

istrefa gmina Człopa | istrefa powiat wałecki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Człopa - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-630


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem